1:3
2:4
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC ZŠ Uničov 5:9
7. Filip Svoboda, 8. Tomáš Fridel, 23. Jaromír Filip, 45. Jaromír Filip, 55. Filip Fňukal - 16. Adam Čundrle, 20. Adam Caletka, 30. Adam Novák, 34. Daniel Zmrzlý, 40. Jakub Godla, 54. Daniel Zmrzlý, 56. Jakub Godla, 56. Martin Mirga, 60. Jakub Godla; rozhodčí: Michal Nehera - Martin Müller; vyloučení: 3:4 + Adam Novák OS; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Václav Hradil 36 - Adam Doušek 38; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:4;
Komentář domácích Filip Jaromír (Vedoucí):
Po včerejšku hlava nahoře, vedeme 2:0, lepší začátek si nešlo přát, takže vlastně proč by nám to neměl Uničov dát zadarmo že?
Vyloučení, první gól Uničova a to je nastartovalo, pak šla psychika o 3/4 sezóny zpět, motivace do -20, ve třetí třetině pak do toho sáhla i únava po včerejšku, otevření obrany a využití šancí soupeře. Děkuji soupeřům za zápas.
Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér):
Dnešní duel proti týmu s Krnova ,jsme začali vlažně a soupeř toho využil a brzy se dostal do dvoubrankového vedení.Třetinu jsme golově srovnali a tak odcházíme do šatny spokojeni.Další děj turnaje byl vyrovnaný a pro nás golově bohatý,Zbytečné vyloučení za hrubost ,a i přesto odvážime tři body.
60:00
Střely ve 3. části: 17:15
60:00
59:50
Ještě před koncem utkání vystřelil Hlušíček na branku Uničova.
59:41
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #10 Adam Čundrle (5:9).
59:08
Godla se objevil sám před Hradilem. Míček se mu ale zamotal pod nohama a nebylo z toho nic.
58:20
Několik slepených střel na Douška.
57:22
Uničov drží míček na své polovině a nikam se nežene. Orca ale musí zařadit vyšší rychlost, aby se stavem utkání ještě něco udělala.
56:58
Vidíme prázdnou branku domácího týmu.
55:45
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Martin Mirga, asistoval #9 Daniel Vaverka (5:8).
55:45
Vaverka hned po rozehrávce z rohu Orcy nahrál na Mirgu, který čekal na mantinelu. Mirgův projektil proletěl do branky.
55:36
55:00
Máme pět minut do konce. Hra je rychlá a plná osobních soubojů. Krnov chce intenzivně dorovnat, zato Uničov chce více odskočit.
54:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #91 Jaromír Filip (5:6).
53:58
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #9 Daniel Vaverka (4:6).
53:58
Vyloučen hráč #27 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za nesportovní chování.
53:58
Vyloučen hráč #27 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov - osobní trest.
52:17
Situace 2 na 2 před brankou Krnova. Nic se ale nemění.
50:29
Fňukal F. byl blízko ke skórování, ale nepodařilo se mu míček dostat nad ležícího Douška.
48:40
Čevela sklepl míček pod sebe na Čevelu, to samé udělal Čevela na Hlušíčka, který střílel z půlky. Míček narazil do blokujících uničovských hráčů.
47:11
Střela Caletky letěla obloučkem na brankou Hradila.
45:30
Hlušíček z beku projel celé hřiště. Dostal se ale do Uničovského rohu, odkud jeho střela mířila cca 5 centimetrů od levé tyče.
44:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #26 Patrik Baránek (4:5).
44:24
Míček na hokejkách Orcy. Fňukal D.našel na středu Filipa a přihrál. Hosté hned získali míček pod kontrolu.
43:14
Caletka zkusil vystřelit ze své poloviny. Trefil ale blokujícího Čevelu.
42:29
Fňukal F. přečetl přihrávku Uničova jako svou knížku a zabránil jí.
40:55
Uničovští hráči měli během prvních 55 sekund třetí třetiny zhruba 2 střely na branku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro domácí tým.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:16
40:00
39:24
39:06
Fridel jel sám na branku, odrazil florbalku hostujícího hráče a poté byl zfaulován. Aneb to se děje v poslední minutě druhé třetiny.
37:51
Krásná akce domácí pětky na hřišti skončila Novákovou střelou nad kasu.
37:17
Vaverka do bloku Čevely.
36:22
Marčon zachytil přihrávku Menzela. Chvilku míček hledal ve vzduchu a poté ho zahrál vysokou holí. Míček tedy pro Orcu.
34:28
Fňukal F. je na hřišti a zdravotnice Nykodymová A. je připravená se svým chladícím sprejem.
33:42
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (3:4).
33:42
Zmrzlý zpracoval odražený míček.a zakončil nad rameno Hradila.
32:51
Zdravotnice Ing. Alžběta Nykodymová zasahuje u Marčona. Ten ale odchází po svých.
31:30
Fridel táhl míček po celém hrišti. Následně získali míček hosté a byl z toho rychlý brejk.
29:52
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #27 Adam Novák, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (3:3).
29:25
Zmrzlý zpoza branky našel před brankou volného Nováka, který zakončoval bez větších problémů.
29:09
Menzel našel krosovou přihrávkou Filipa. Po tomto ale domácí míček ztratili.
28:17
Orca se opatrně snaží něco vymyslet.
27:07
Vyloučen hráč #27 Adam Novák družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
27:07
Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
27:07
Další konflikt a další oboustranné vyloučení.
26:31
Hasičák jako včera opět ohrožen střelou Marčona.
25:40
Dlouhá přihrávka Caletky na Vaverku. Hradil dále drží svůj tým.
24:39
Fridel získal pro svůj tým rozehrávku v rohu Uničova.
23:59
Marčon nahrál zpoza branky na Krejčíře. Křejčířovi ale přihrávka nesedla.
22:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #52 František Šuly (3:2).
22:51
Filip s Šulym šli úplně sami na branku Uničova. Filip sklepl na Šulyho, Šuly vrátil a máme z toho branku.
21:00
Uničov jel nájezd za to, že domácí hráli v brankovišti. Marčon na Hradila zkusil florbalový driblink, ale to nevyšlo.
20:59
Trestné střílení družstva FBC ZŠ Uničov neproměnil #7 Zdeněk Marčon.
20:40
Míček byl alespoń jednou na hokejce každého z uničovské pětky. K zakončení se dostal Marčon, který mířil nad.
19:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #21 Adam Caletka, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (2:2).
19:54
Šest sekund do konce první třetiny skóruje Caletka střelou nad rameno Hradila.
19:06
Neuznaný gól Uničova po vysoké holi.
18:53
Krejčíř pouze do bloku Baránka.
18:14
Czyž na míčku, jeho střídačka volá, že nemá komu.
16:23
Hlušíček prozkoušel z půlky Douška. Ten je ale v pozoru.
15:02
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #9 Daniel Vaverka (2:1).
15:02
To se ale nedá říct nyní, kdy Čundrle a Vaverka přidávají v přesilovce první branku svého týmu.
14:54
Orca zatím nepouští soupeře k ničemu.
13:56
Hra je tvrdá, ani jeden tým nechce soupeři nic darovat.
13:08
Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
13:08
Šuly zdělil nějaké poznatky rozhodčímu a za to si Uničov zahraje přesilovku.
12:51
Orca na míčku kombinuje a chystá si nějakou akci.
12:12
Šuly obral na půlce Vaverku a přihrál na Filipa. Střela druhého zmiňovaného mířila do bloku.
11:02
Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
11:02
Vyloučen hráč #20 Martin Mirga družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost.
11:02
Z důvodu konfliktu Svobody a Mirgy se bude hrát 4 na 4.
09:34
Marčon z rozehrávky v rohu Orcy vytáhl míček až na svou půlku, kde o něj z důvodu faulu přišel.
08:42
Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání.
08:42
Orca si zahraje první první přesilovku za to, že hosté hráli v šesti.
07:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #26 Patrik Baránek (2:0).
06:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #26 Patrik Baránek (1:0).
06:27
Orcy rozehrávala na půlce. Tři střely, které mířily na uničovskou branku do ní ale nezapluly.
05:54
Rozehrávka Orcy v jednom z uničovských rohů. Rozehrávajícího Chylíka hned o míček obrali.
04:59
Rabinský krásným pressem prohnal jednoho ze svých soupeřů po celém hřišti.
03:48
Caletka projel celé hřiště s míčkem na čepeli, ovšem jeho následná střela mířila centimetry od krnovského zařízení.
02:11
Filip zkoušel důrazným způsobem docpat skákající míček ve velkém brankovišti za záda Douška.
00:44
Míček si už osahali oba týmy a Šuly prozkoušel pozornost Douška.
00:01
Úvodní buly první třetiny pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Nehera a Martin Müller.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Martin Mirga, Daniel Krejčíř, Adam Čundrle, Zdeněk Marčon, Jakub Godla
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Jaromír Filip, Štěpán Čevela, Dominik Menzel, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Krásne odpoledne z haly na Janáčkově náměstí. Po včerejším dohrávce jdou muži Orcy znovu do akce. V 17:00 přivítají hosty z Uničova. Oba týmy se již pomalu schází na hrací ploše. Přeji příjemnou zábavu.