0:4
1:3
- : -

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 2:9
3. David Pyskatý, 44. Samuel Sturm - 2. Vilém Chaloupka, 11. René Chodura, 16. Petr Švec, 20. Jan Apolen, 22. Bořek Dundr, 30. René Chodura, 37. Matouš Burianek, 38. Adam Šole, 45. Jan Apolen; rozhodčí: Daniel Muchna - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: David Prousek 25 - Martin Příhoda 18; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:11
45:00
44:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #43 Jan Apolen, asistoval #17 René Chodura (2:9).
43:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #59 Samuel Sturm, asistoval #10 Jan Simeon Kimmer (2:8).
37:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #44 Vilém Chaloupka (1:8).
36:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Matouš Burianek, asistoval #17 René Chodura (1:7).
34:35
Vyloučen hráč #10 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
34:35
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
32:02
Vyloučen hráč #5 Ondřej Sklenář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:10
30:00
29:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura bez asistence (1:6).
25:51
Vyloučen hráč #43 Jan Apolen družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání.
21:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #53 Bořek Dundr, asistoval #43 Jan Apolen (1:5).
19:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #43 Jan Apolen z trestného střílení (1:4).
15:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #16 Petr Švec, asistoval #44 Vilém Chaloupka (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:13
15:00
10:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #43 Jan Apolen (1:2).
02:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 David Pyskatý, asistoval #10 Jan Simeon Kimmer (1:1).
01:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #62 Adam Šole (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Muchna a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Jan Apolen, Samuel Synek, Daniel Tattermusch, Bořek Dundr, René Chodura