1:5
- : -
BUTCHIS

Kanonýři Kladno - BUTCHIS 5:9
6. Vojtěch Novák, 20. Jan Louvar, 39. Jan Louvar, 40. Tomáš Chroust, 49. Vojtěch Novák - 16. Petr Novotný, 24. Štěpán Čejka, 34. Jakub Černý, 36. Šimon Pavlíček, 42. Jan Waldhauser, 42. Jan Novotný, 46. Jakub Pecha, 55. Jakub Pecha, 60. Štěpán Čejka; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 141; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 19 - Jan Hlinák 22; po třetinách: 2:1, 2:3, 1:5;
99:59
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:44
Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
59:34
Velmi vypjatou situaci Kladno zvládá dobře, ale na vítězství to nebude stačit.
59:06
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #99 Jakub Černý (5:9).
59:06
Opuštěnou branku domácích navštívil míček vyslaný Čejkou.
59:00
Probíhá posldení minuta dnešního utkání.
58:34
Na Kladně je vidět velké vyčerpání, ale i tak bojují tvrdě a nevzdávají to.
56:41
Chroustovi v předbrankovém prostoru se pletl míček pod nohama, který nakonec ztratil, teď s kulháním opouští hřiště.
56:29
Kladno hraje bez gólmana
55:26
Atmosféra na hřišti je teď velmi napjatá
54:14
Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
54:07
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (5:8).
54:07
Zatím se oběma stranám podařilo ze všech přesilovek uhrát gól.
53:50
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka.
53:24
Prudil 1v1 na Bódaye, z ukázkové kličky ale míří těně vedle branky.
53:03
Petrák nedokázal propálit obranu hostů.
51:19
Prudil se zpoza branky otáčí směrem na Hlináka, míček se ale zastavuje o Čejku.
48:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #95 Marek Veselý (5:7).
48:51
Kanonýři také využili své šance a v přesilovce snižují náskok Butchis.
48:15
Teď přichází šance Kladna ukázat co umí, vyrovnat tříbodový rozdíl ale bude nelehký úkol.
47:59
Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře.
47:07
Waldhauser se dostal do krásné šance před brankou kde nebyl hlídaný, Ponomarev byl ale rychlejší.
46:21
Ullman se stahuje do obrany, aby uklidnil hru.
45:05
45:05
Butchis opět využili další přesilovky, ze které posouvají svůj náskok na 3 branky.
43:34
Hosté se během přesilovky snaží udržet na míčku a nepromarnit šanci, zatím si vedou na jedničku.
43:10
Vyloučen hráč #85 Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:56
Timeout Kanonýři Kladno
41:56
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Jan Novotný, asistoval #77 Jakub Pecha (4:6).
41:56
Opatrnost se Butchis vyplácí a během necelé půl minuty zvyšují o 2 body.
41:31
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #38 Antonín Šubrt (4:5).
41:13
Butchis postupují velmi opatrně
40:00
40:00
Buly opět velmi nerozhodné, nakonec se hraje směrem k brance hostů.
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #7 Alois Burian (4:4).
39:59
V posledních 8 setinách Chroust rychle zakončuje a vyrovnává stav utkání.
39:28
Kladno se v posledních vteřinách snaží co nejrchleji dostat od své branky, kde je teď často.
38:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #95 Marek Veselý (3:4).
38:32
Ullman v obraně uklidňuje hru.
37:06
Veselý zkusil vypálit, míček ale poslal jen do Černého.
35:02
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #77 Jakub Pecha (2:4).
35:02
Pecha vyběhl proti Šefčíkovi, a v rohu domácích nakonec získal míček, který poslal Pavlíčkovi, ten už věděl, co má dělat.
33:59
Šubrt nastrčený na mantinel vybojoval pro svůj tým jen volný úder.
33:08
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (2:3).
33:08
Černý si z půlky našel volný prostor v brance.
31:31
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:31
Spurnému už druhé vrážení za sebou nebude tolerováno a půjde si tak odpočinout na trestnou.
30:08
Chroust připravený ve velkém brankovišti jen posílá míček vysoko nad Hlinákovu hlavu.
27:20
Kladno se z volného úderu před brankou dostalo do velké šance, zamtený Hlinák ale stihl včas chytit skákavý míček nad jeho hlavou.
24:52
Butchis očividně během pauzy mezi třetinami změnili taktiku, začátek 2. třetiny tak zatím je v jejich prospěch, uvidíme, jestli se jim podaří hrát takhle až do konce.
23:28
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #44 Petr Novotný (2:2).
23:28
Čejka vymetá pavučiny v brance Ponomareva.
22:11
Ullman prokličkoval mezi Butchis, jako kdyby hrál proti nehybným kuželům.
19:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #91 Filip Ullmann (2:1).
19:41
Louvar posílá krásnou střelu od mantinelu a dostává Kladno do vedení.
18:10
Drastich probíhá s míčkem celé hřiště, branku ale jen těsně míjí.
15:39
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:1).
15:39
Novotný si z rychlé otočky ve velkém brankovišti našel místo v Ponomarevově brance. Butchis tak vyrovnávají skóre.
14:48
Burian za svou brankou rozmýšlí jak dál, nahrává tak na Ullmana, který si už našel cestu.
12:21
Černý vybíhá z rohu domácích a míří směrem na branku, kde je ale velmi husto, míček se tak zastavuje o některé z Kanonýrů.
09:34
Šubrt vyčkávající před brankou naneštěstí tesně míjí míček, velká šance Butchis tak opět končí v rukách Kanonýrů.
05:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #14 Tomáš Chroust (1:0).
05:57
Chroust rychle sbírá míček z volnéhu úderu Butchis před brankou a ihned obrací směr hry. Krásná spolupráce Chrousta a Nováka, ze které vytěžili gól.
05:48
Pepež rozehrává z předbrankového prostoru, míček končí ve zdi domácích.
04:44
Pecha zkusil  z poloviny, ale střela šla mimo.
03:18
Krasná střela Nováka, která bohužel končí za mantinelama, naštěstí míček tečoval Hlinák a Kladno má tak z rohu.
02:37
Petrák se málem dostal sám na branku, ale Černý ho hned doběhl.
01:15
Fryš si hlídá Stůje a nedovoluje mu postupovat dopředu, Stůj se musí stahnout a vymyslet něco jiného.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Marek Fryš, Adam Drastich, Jakub Černý, Petr Novotný, Štěpán Čejka
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Vojtěch Pfaur, Filip Ullmann, Tomáš Chroust, Vojtěch Novák, Jan Louvar
00:00
Vážení diváci, vítejte na online přenosu utkání 24. kola 1. ligy mužů. Nastoupí domácí Kanonýři Kladno proti lídrovi ligy BUTCHIS. Za několik minut začneme, přejeme příjemnou zábavu.