0:2
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FTC Vysoké Mýto 1:10
30. Filip Záhrobský - 1. Pavel Barák, 9. Lukáš Rolenec, 10. Filip Jakub Hozák, 11. Zdeněk Kyndl, 14. Lukáš Rolenec, 21. Vojtěch Novák, 27. Lukáš Rolenec, 29. Vojtěch Novák, 34. Lukáš Rolenec, 43. Vojtěch Novák; rozhodčí: Martin Korunka - František Bajer; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Jedlička 26 - Jozef Kandráč 9; po třetinách: 0:5, 1:3, 0:2;
Komentář domácích Kment Lukáš (Trenér):
Žákovské chyby a žádná bojovnost a nechuť nás stála zápas. Děkuji soupeři i rozhodčím za zápas.
Komentář hostů Novák Drahoslav (Trenér):
Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 2:13
45:00
42:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #9 Jakub Hrdina (1:10).
42:20
Zápas se odvíjí v režii hráčů z Mýta, Holičtí se dostávají jen do ojedinělých breaků.
35:00
Je nutno podotknout, že oba brankáři předvádějí výborný výkon.
33:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #10 Vojtěch Novák (1:9).
33:57
A hráči z Mýta podruhé v utkání přesilovky využívají.
32:06
Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
32:06
Hráči Holic nabízejí soupeři další možnost navýšení skóre v podobě přesilové hry.
31:00
Máme tu poslední třetinu tohoto zápasu, který má pevně v rukou tým z Vysokého Mýta.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:13
30:00
29:56
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #30 Jakub Říha (1:8).
29:44
Vyloučen hráč #19 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:48
26:57
Timeout IBK Holice
26:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #16 Pavel Barák (0:7).
26:57
Po sedmé obdržené brance si Holice vybraly oddechový čas.
20:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Pavel Barák (0:6).
20:00
Kdo ale využívá šance jsou hráči Mýta, kteří rozšiřují svůj náskok na propastných šest branek.
19:06
Holice přesilovou hru nevyužily.
17:06
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
17:06
Hráči z Mýta nabízejí soupeři možnost otevřít skóre i na jejich straně zápisu.
15:30
Vstupujeme do druhé třetiny utkání, ve kterém zatím jasně dominují hráči v zářivě zelených dresech.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:10
15:00
13:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec, asistoval #15 Zdeněk Kyndl (0:5).
10:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Zdeněk Kyndl, asistoval #27 Lukáš Rolenec (0:4).
10:25
Holice nabídly soupeři možnost přesilové hry, kteru Mýto okamžitě využilo.
10:12
Vyloučen hráč #30 Jakub Říha družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Filip Jakub Hozák, asistoval #10 Vojtěch Novák (0:3).
09:41
Holice už ztrácejí o tři branky.
08:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Lukáš Rolenec bez asistence (0:2).
08:12
Vysokému Mýtu se daří rozšířit svůj náskok o druhý gól.
06:15
Hráči z Holic se pokoušejí dostat na rovný stav, zatím se jim to ale nedaří.
00:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Pavel Barák, asistoval #27 Lukáš Rolenec (0:1).
00:35
Skóre utkání velmi rychle otevírají hráči Mýta.
00:10
Vstupujeme do druhého utkání dnešního turnaje, ve kterém se na hřišti setkávají hráči z Holic a Vysokého Mýta.