3:0
1:3
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:4
8. Ondřej Budek, 15. Tomáš Pour, 28. Filip Tábořík, 35. Matěj Surák, 40. Kryštof Lehečka, 60. Ondřej Hlinovský - 12. Adam Černý, 45. Adam Dvořák, 54. David Kolář, 57. Adam Černý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 6 + Kryštof Lehečka 4:3; využití: 2:2; diváků: 147; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 13 - Luboš Zeman 19; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:3;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Parádní zápas, cením si obětavého výkonu celého týmu a obrovské chuti zvítězit. Celkově si myslím, že vítězství jsme si dnes zasloužili. Mrzí mě, že po druhé třetině jdeme do šatny za stavu 5:1, můžeme kontrolovat zápas, hrát svou hru a potom strávíme polovinu třetiny ve 4, občas ve 3. Soupeře tím zbytečně pouštíme do hry a děláme ze zápasu drama. Nicméně jsme nadšení z výhry, která nám určitě pomůže do další práce! Přál bych si co nejvíce takových zápasů během sezony. Děkujeme divákům obou táborů za parádní atmosféru a soupeři za zápas.
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
Tak co dneska napíšu? Dneska nás teda šíleně trápila koncovka a vlastně chut se dostat do té koncovky. 2.třetiny se hledáme, nehrajeme co si řekneme a štve nás celý svět. Bohužel to neumíme zvládnout v hlavě když se nám nedaří. 3. třetina už byla lepší. Tým dostal chut s tím něco udělat. Děkuji soupeři za utkání a přeji mu štěstí v play up. Přiště budeme lepší!! Cíl je pořád jasnej!! TITUL V DIVIZI!!
60:00
Střely ve 3. části: 3:10
60:00
59:59
Konec utkání
59:46
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
59:30
A je to góoool. 6:4
59:26
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (6:4).
59:26
Zkouší do třetice...
59:15
Ani tentokrát netrefuje prázdnou bránu
59:00
Hlinoský netrefil přes celé hřiště prázdnou bránu.
58:39
Milevsko povzbuzeno třemi góly nastupuje na polubovku v šesti hráčích, aby vyrovnali skóre.
58:11
Milevsko v šesti.
58:10
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:57
Domací se snaží rozhodnout zápas a útočí.
56:46
Tábořik leží na zemi a pozastavuje se hra. Musí být ošetřený, ale snad to nic vážného nebude.
56:29
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
56:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #60 David Kolář (5:4).
56:29
Domací právě obdželi další branku a jde to tuhého
55:00
Posledních pět minut hry třetí třetiny budou ještě velmi vypjaté, jelikož Milevsko do toho dupe co to jde a chce si vymodlit minimálně prodloužení.
54:46
Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zdržování hry.
54:46
Hosté stále a stále více tlačí. A vymodlili si další přesilovku.
54:25
Domací v plném počtu, avšak jejich náskok se znižuje.
53:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (5:3).
53:20
Milevsko snižuje v přesilovce, ale byl tam mezitím další faul. Takže Osvald zůstává na trestné lavici
52:23
Vyloučen hráč #66 Marek Osvald družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
52:23
Domací opět v oslabení. Na trestnou lavici usedá za sekání MArek Osvald.
51:09
Hra se opět přelévá nahoru dolů a sledujeme opravdu pěkný a rychlý florbal.
48:09
Hosté hrají přesilovou hru a snažíse s dohátnout na domácí celek.
47:15
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
47:10
Milevsko přidalo na tempu a začína mít více ze hry.
46:25
Další chyba plzeňského celku, Šimůnek zachraňuje situaci.
44:28
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #60 David Kolář (5:2).
44:28
Po chybě třetí formace v útočném pásmu domácích, hosté snižují náskok Plzně .
42:09
Do hry se dostávájí i zbylí hráči plzeňského týmu. A hned ohorzili branku hostů.
41:14
Dnešní utkání sleduje z tribuny 147 diváků. Děkujeme za návštěvu.
40:45
Třetí třetina zahájena a Milevsko se snaží udělat něco s dosavadním výsledkem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:4
40:00
39:34
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (5:1).
39:34
Pohotová rozehra po přesilové hře Lehčka přesnou střelou k tyči.
39:31
Hosté v plném počtu.
39:20
Veškeré střely v přesilové hře dobře blokovány hostujícím týmem.
37:31
Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
37:31
Lehečka končí za mantinelem, hráč hostů naopak na trestné lavici. Domácí si zahrají třetí přesilovku.
35:56
Domácí kontrolují hru
34:47
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák bez asistence (4:1).
34:47
Rychlý protiútok od své branky v podání Suráka končí střelou k tyčce. 4:1!!
33:48
Buly v rohu domácích
33:47
Šimůnek po vražení hostujícím útočníkem lehce otřesen a hra se přerušuje.
32:49
Krásná akce Cabejšek na Lehečku, zazvonila tyč..
31:37
Standartka domácích před brankou hostů končí rychlým protiútokem na domácí branku
31:09
Hlinovský střela od mantinelu, golman vyráží
30:52
Dvě nepřesné nahrávky Surák a Hejduk. Rozehrávají hosté.
29:59
29:31
Domáci se nyní dostali do protiútoku, ale vážněji neohrozili hosty.
29:01
Hosté dobívají domácí svatini, ale zatím neúspěšně.
27:57
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:04
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #6 Daniel Cabejšek (3:1).
27:04
Cabejšek zakládá rychlý útok, posouvá na Táboříka a ten rychlou střelou překonává hostujícího hráče. Domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
26:33
Hra se nyní přelévá takříkajíc nahoru dolu.
26:21
Pourova střela z poloviny hřiště skončila v rukou hostujícího brankáře.
24:47
Chyba v domácí rozehrávce, Šimůnek bez problémů chytá.
24:01
Lehečka je rychlý, když chce. A nyní nám to předvedl, když po mantinelu přebehl z obraného pásma do útočného během mžiku.
23:22
Obrana hostujícího týmu zatím zvládá nápor domácích.
22:30
Teď je nuda, bude líp
22:21
Z rychlého protiútoku střela těsně nad Šimůnkovo bránu.
14:30
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (2:1).
14:30
Výběh Lehečky do středu hřiště a shození k mantinelu na Poura končí gólem v přesilovce.
14:01
Hosté zahrozili v oslabení, Šimůnek připraven!
13:06
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky.
13:06
Domací si zahrají přesilovku
11:31
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #63 Ondřej Řezník (1:1).
11:31
Hned po rozehrávce hosté střílí gol k tyči a srovnávají na 1:1
11:25
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
11:25
Ve snaze o zabránění střely domáší Lehečka fauloval a jde na trestnou..
10:31
Po delší pauze vidíme míček na florbalkách Milevska role se obracejí.
10:05
Domácí více kombinují a mají více ze hry
09:24
Milevsko zaútočilo z protiútoku a brankář domácích musel vytáhnout několik zákroků, kdy čelil po střele asi třem dorážkám. Gól z toho není a pokračujeme dál.
07:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (1:0).
07:10
První gól vstřílii.... domácí tým. Konkrétně Budek a přihrával Surák z rohu.
06:56
Přesilovku zatím zdobí nepřesné s zbrklé přihrávky
05:51
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:51
Standartní situace domácích z rohu, končí špatnou zdáleností hostí a domácí se chystají na přesilovku.
04:45
Domácí v plném počtu.
03:49
Domácí zatím uspěšně brání a nepouští Milevsko k žádné větší akci
02:45
Vyloučen hráč #6 Daniel Cabejšek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
02:45
Domácí hráči nyní špatně střídali a budou hrát v oslabení.