3:0
1:0
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FbK TJ Svitavy 8:7p
3. Kryštof Maňour, 33. Adam Vařejčko, 33. Kryštof Maňour, 36. Adam Vařejčko, 42. Kryštof Maňour, 53. Adam Vařejčko, 60. Jakub Kadavý, 64. Adam Vařejčko - 1. Tomáš Hynek, 15. Ondřej Pakosta, 15. Ondřej Pakosta, 19. Lukáš Musil, 23. Ondřej Mach, 25. Tomáš Hynek, 33. Roman Volf; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 3 + Jakub Hledík OS:3; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 17 - Jiří Skácelík 17; po třetinách: 1:4, 3:3, 3:0, 1:0;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
U nás již tradiční začátek zápasu a zbytečně obdržené góly.  Od druhé třetiny zlepšený výkon. Ve třetí třetině jsme soupeře konečně přehráli a zápas otočili. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Sauer Vít (Trenér):
Komentář vedoucího týmu: Vyhrané utkání jsme si prohráli totálním kolapsem během třetí třetiny. Jeden z nejhorších florbalový zážitků, co pamatuji. Hnus! Děkuji soupeři za férové utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 3:1
63:09
63:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko z trestného střílení (8:7).
63:09
Vařejčko se staví na nájezd.
62:22
Střela svitavských končí za bránou.
60:58
Maňourovi pod tlakem obrany chyběl někdo k zakončení.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 8:4
60:00
60:00
Napětí ještě nekončí. Fanoušci se dočkají prodloužení.
59:24
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #83 Jakub Kadavý, asistoval #74 Kryštof Maňour (7:7).
59:24
Domácí dostávají výhodu a s přehledem jí proměňují.
58:53
Domácí si berou timeout.
57:25
Hynek si Pešla, který se vrátil z trestu nevšiml a snažil se prostřelit Moravce. Míček končí mimo branku.
55:54
Domácí budou hrát přesilovou hru.
55:25
Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:10
Rozhodčí prodiskutovali zákrok Anýže a nakonec vyloučení odvolali s odkazem na hru hrudí.
53:54
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
53:25
Svitavy mají výhodu. Diváci čekají na vyloučení nebo branku.
52:08
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #51 Jonáš Moravec (6:7).
52:08
Moravec se zmocnil balónku, prudkým výhozem si našel Vařejčka, který už jen symbolicky míček doťuknul do kasy.
51:00
Tesař si z rozehrávky v pravém rohu našel Maňoura, který stál před prázdnou bránou. Nakonec soupeřův obránce střelu zblokoval a kasa zůstala v bezpečí.
49:38
Moravec předvedl, jak se to dělá, když vyčapal střelu mezi boty.
46:41
Hurychovu přihrávku Kadavý neproměnil. Následná rozehrávka Maňoura před brankou Skácelíka také ovoce nepřinesla.
43:00
Hra se odehrává převážně na soupeřově půlce. Branka byla hned několikrát v ohrožení, ale nikdo zatím neskóroval.
41:41
Tesař šel sám proti brankáři. Prostřelit se mu ho nepovedlo.
41:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #15 Adam Vařejčko (5:7).
40:01
Vstoupili jsme do poslední části dnešního zápasu a dá se očekávat, že bude pěkně vyostřená.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:21
Hurychův míček přeskočil brankáře, ale za čáru ke zklamání fanoušků nepadl.
35:14
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #74 Kryštof Maňour (4:7).
35:14
Haluz Skácelík vychytat mohl jen těžko. Skuteč se raduje z dalšího Vařejčkova gólu.
33:24
Skutečští nastoupili do druhé třetiny s jasným cílem dohnat náskok svitavských. Na hřišti sledujeme tvrdou hru, která rozhodčí zaměstnává.
32:51
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour bez asistence (3:7).
32:39
Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
32:17
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Roman Volf, asistoval #11 Josef Prudil (2:7).
32:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (2:6).
26:28
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
26:28
Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč - osobní trest.
24:26
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:6).
23:35
Kovář se parádně uvolnil otočkou a dovedl si míček přes celé hřiště. Střelu Moravec ale vychytal.
22:42
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #22 Lukáš Musil (1:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:07
Svitavským nebyl uznán gól kvůli chybnému postavení hráčů v malém brankovišti.
18:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:4).
17:14
Maňour chtěl nebezpečnou střelou od mantinelu ztrestat brankáře hostů. Ten se ale nenechal rozhodit a mistrně míček vyčapal.
16:06
Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
14:28
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #7 Tomáš Hynek (1:3).
14:28
Rozhodčí zvedl ruku za nedovolený zákrok. Vyloučení se ale nekoná, protože hosté dokázali využít rozptýlení domácích a Pakosta vstřelil svou druhou branku zápasu.
14:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #98 Dominik Kovář (1:2).
10:40
Oba týmy si vytváří dobré šance, ale nedaří se jim v zakončeních. Svitavy rozehrávají v levém rohu domácích.
06:58
Domácí hrají v plném počtu poté, co rozhodčí udělil trest trenérovi za nepovolené komentáře.
04:54
Vyloučen hráč #22 Ondřej Laška družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
02:45
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #77 Jan Tesař (1:1).
00:35
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #16 Ondřej Mach (0:1).
00:01
Vítejte u dnešního zápasu, ve kterém se střetnou dva týmy vlků. Oba mají velkou motivaci získat dnešní tři body, takže se můžeme těšit na napínavý zápas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Ondřej Husák, Tomáš Hynek, Ondřej Mach, Ondřej Pakosta, Lukáš Musil
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Damián Václav Pavliš, Adam Krátký, Jakub Hledík, Adam Vařejčko, Martin Vojta