1:0
- : -
TROOPERS

TROOPERS - DDQ Florbal Chomutov 5:4
1. Jiří Knotek, 9. Ondřej Trávníček, 17. Jakub Peška, 20. Jakub Peška, 53. Petr Kadlec - 13. Rudolf Klement, 19. Vojtěch Andrášek, 27. Adam Martin, 39. Ondřej Halej; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 5 + Jiří Koutný 4:4 + Vojtěch Andrášek 4; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Chrást 23 - Lukáš Kříž 20; po třetinách: 4:2, 0:2, 1:0;
Komentář domácích:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Kubou Peškou a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/nUL9dT4Kfes
Komentář hostů:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Lukášem Křížem a trenérem Martinem Severou: https://youtu.be/iF5x1c9uqBk
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:00
Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2+2 minuty za hrubost.
59:00
Chomutov je v přesilovce 6 na 4. Ubrání TROOPERS své vedení za pomocí troopers arény?
58:37
Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:00
Zápas se nám chýlí ke konci. Udrží si TROOPERS své vedení o 1 branku?
52:47
Vyloučen hráč #8 Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
52:47
TROOPERS využívají přesilovky a je to GOOOOOL! OSSS!
52:47
Chomutov si poprvé v 3. třetině okusí přesilovku.
52:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (5:4).
50:00
TROOPERS už má 3. přesilovou hru, bude tato už ta úspěšná? Do třetice všeho dobrého! OSSS TROOPES!
49:47
Vyloučen hráč #17 Vojtěch Andrášek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2+2 minuty za hrubost.
45:15
Vyloučen hráč #17 Vojtěch Andrášek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:15
TROOPERS opět v přesilovce. Troopers aréna je vokálně podporuje. Pojďme TROOPERS dáme góla!
41:54
Chomutov hraje v plném počtu. TROOPERS nedokazali využit přesilu.
40:00
40:00
TROOPERS začínaji 3. třetinu v přesilovce. Bude uspěšná?
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
40:00
Po druhé třetině je zápas vyrovnanej, troopers aréně nastalo hrobové ticho. Není to ticho před bouří?
39:54
Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:51
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:4).
38:00
TROOPERS se drží míčku ale nejde se jim ho peřvat na Chomutovskou stranu.
33:36
Vyloučen hráč #70 Tomáš Pavla družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
33:20
Atmosféra by se dala krájet. Nervy a agresivita stoupá.
27:40
Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
27:40
Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
27:40
Chomutov obsadili utočné pásmo.
26:29
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #88 Martin Jeníček (4:3).
23:18
Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #70 Tomáš Pavla.
22:06
Vyloučen hráč #10 David Mati družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (4:2).
19:34
Chaos před Chomutovskou bránou končí brankou pro TROOPERS.
18:12
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #17 Vojtěch Andrášek, asistoval #33 Vojtěch Bernas (3:2).
18:12
Chomutov využil tutovou standartku před brankou TROOPERS a připisují si druhou branku v zápase.
16:11
15:02
Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
13:39
Vyloučen hráč #12 Jiří Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování florbalky.
12:35
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #26 Rudolf Klement, asistoval #51 Adam Martin (2:1).
12:35
Přichází ledová sprcha pro domácí celek.
09:00
Průniková nahrávka domácího golmana právě zařídila druhou branku TROOPERS. Skvělá práce Honzo!
08:35
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Ondřej Trávníček, asistoval #50 Jan Chrást (2:0).
06:30
Herní styl Chomutova je překvapivě dominantní, cítíme z toho ohrožení.
05:50
Do hry se taky dostává 3. lajna TROOPERS
01:40
Tempo je nastaveno hned od začátku a TROOPERS jemu velí.
00:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #79 Marek Jedlička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů DDQ Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Kellermann, Jakub Štěrba, Petr Linc, Ondřej Halej
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Lukáš Michálek, Marek Jedlička, Jakub Peška, Jiří Koutný, Jiří Knotek