1:5
1:2
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Prague Tigers Nehvizdy 4:9
7. Tereza Bočková, 15. Tereza Bočková, 33. Nella Stašková, 57. Tereza Bočková - 3. Nikola Hamerníková, 16. Tereza Plánková, 26. Eliška Horáková, 27. Karolína Chvátalová, 28. Nikola Hamerníková, 33. Irena Křížková, 34. Michaela Poštová, 42. Barbora Panešová, 53. Eliška Mrázková; rozhodčí: Matyáš Moller - Adam Krs; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 54 - Martina Pilšáková 63; po třetinách: 2:2, 1:5, 1:2;
Komentář domácích Příhodová Denisa (Vedoucí):
Zápas byl nechán vyústit do tvrdosti, která zabránila tomu, aby se mohl hrát hezký florbal na obou stranách. S kvalitnější úrovní play off se přímo úměrně nezvedá i tvrdost. Spíše naopak, šikovnost, přihrávky a střely jsou kvalitou určujícím faktorem. První třetina od nás byla neskutečné zvládnutá, se soupeřem jsme byly vyrovnaní. Bohužel, jsme nedokázaly celé tempo udržet do konce zápasu a soupeř toho využil. Soupeř byl rychlý a jeho střely přesné. Děkujeme Vám fanouškům za podporu, soupeři děkujeme za zápas a zítra si jdeme pro výhru.
Komentář hostů Gattnar Vít (Trenér):
Po včerejším tvrdém tréninku jsme čekali jak budou holky připraveny, musím říci, že zápas měl co se týče tvrdosti play off parametry a to jsme potřebovali. Trošku nám díky tomu chyběl klid na hokejce, každopádně můžeme být s počtem vytvořených šancí spokojeni. Jdeme na klasický teambilding.
60:00
Střely ve 3. části: 25:13
60:00
58:03
Vyloučen hráč #99 Petra Šusterová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
56:15
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková bez asistence (4:9).
52:34
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #1 Martina Pilšáková (3:9).
51:08
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
41:03
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #21 Barbora Panešová, asistoval #19 Nikola Červená (3:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:24
40:00
33:02
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #30 Michaela Poštová, asistoval #99 Petra Šusterová (3:7).
32:55
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Irena Křížková, asistoval #49 Eliška Mrázková (3:6).
32:20
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková bez asistence (3:5).
27:32
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
27:32
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #99 Petra Šusterová (2:5).
26:31
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #30 Michaela Poštová (2:4).
25:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #9 Petra Němcová (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 25:26
20:00
19:55
Vyloučen hráč #22 Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
15:17
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #16 Tereza Plánková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (2:2).
14:13
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #28 Aneta Paďourková (2:1).
06:09
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #99 Denisa Příhodová (1:1).
02:57
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #9 Petra Němcová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Moller a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Eliška Horáková, Petra Němcová, Eliška Mrázková, Dominika Steinbachová, Irena Křížková
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Veronika Podlahová; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Martina Kratochvílová, Tereza Bočková, Michaela Bezpalcová