1:2
1:2
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Florbal Jindřichův Hradec 3:6
2. Mikuláš Mazanec, 37. Matěj Soukup, 48. Filip Rybnikár - 12. Vojtěch Koutný, 16. Daniel Danyi, 31. Kryštof Ille, 38. Daniel Danyi, 44. Michal Hřebíček, 51. Jakub Tejnor; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Lukáš Tomášek; vyloučení: 5:3 + Jakub Tejnor OS; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 16 - Jakub Rytíř 7; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér):
Co k našemu výkonu dodat... Asi radši nic...
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Z naší strany dnes nepovedený výkon, ale o to důležitější body. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Střely ve 3. části: 2:9
60:00
59:38
Domácí před koncem zápasu znovu odvolávají brankáře.
57:51
Vyloučen hráč #1 Jaroslav Jůna družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hra na zemi.
57:51
Po shromáždění faulů a trestů se bude hrát 4 na 4.
57:16
Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hra na zemi.
57:16
Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
57:16
Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec - osobní trest.
56:48
Domácí zkouší hru v šesti.
56:13
Trestné střílení družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B neproměnil #96 Matěj Soukup.
54:19
Jůna se v leže naposlední chvíli natáhl a vychytal tak únik hostů.
51:20
Hosté odehráli dobré oslabení, podařilo se jim dokonce i skórovat.
50:58
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (3:6).
50:12
Hosté zahrozili i ve vlastním oslabení, především Hovorka.
49:20
První přesilovku v zápase si mohou zahrát také domácí.
49:19
Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání.
47:07
Paďourek našel přihrávkou volného Rybnikára a ten už se střelou do prázdné branky neměl problém.
47:06
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #29 Filip Rybnikár, asistoval #5 Jiří Paďourek (3:5).
43:22
Domácí oslabení přežili, jenže pouze vteřinu na to inkasují další gól.
43:21
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:5).
42:16
Domácím se opět daří získat čas v oslabení na míčku.
41:20
Vyloučen hráč #65 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
40:57
První střely hostů i domácích ve třetí třetině mířily vedle branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:8
40:00
37:34
Po gólu domácích skóruje i Jindřichův Hradec a odskakuje tak opět do dvoubrankového vedení.
37:33
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #17 Filip Šimek (2:4).
36:35
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup bez asistence (2:3).
34:30
Skvělý obranný zákrok Porazila.
32:11
Po šikovné teči Vlčka málem skončila střela Eichlera v síti hostů.
30:46
Třetí přesilovou hru již hosté využili.
30:45
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #17 Filip Šimek (1:3).
29:37
Vyloučen hráč #29 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
28:38
Domácí získali čas na balonku a přečkali tak bez obdrženého gólu i druhé oslabení.
27:02
První oslabení zápasu domácí přežili, v zápětí se ale provinili znova.
27:01
25:20
Hned první střelu přesilovky musel Jůna odklízet z brankové čáry.
25:10
Prvním trestem se provinila Slavia.
25:09
Vyloučen hráč #65 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:30
Další zákrok brankáře domácích, tentokrát vytěsnil pokus na branku přilbou.
22:39
Karas střílel z předbrankového prostoru, branku však minul.
21:26
Po vyvedené kličce se Fuchs dostal do střely, ta ale gólem neskončila.
18:42
Hned po rozehrávce se snažil zakončit Eichler, střela však opět zamířila jen těsně vedle tyčky.
15:59
Hosté navyšují své vedení.
15:58
12:43
Samostatná akce Vlčka za zády Rytíře neskončila.
11:18
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #57 Daniel Danyi (1:1).
09:36
Matějkovi se na několikrát nepodařilo usměrnit míček do sítě domácích.
08:51
Slavia vymyslela zajímavou kombinaci, nevyšla jim pouze finální přihrávka.
07:59
Po faulu Rybnikára se hosté dostávají zpět k míčku.
06:20
Už to vypadalo na samostatný únik domácích, Mazanec však dostihl míček až v rohu hřiště.
05:24
Střela Eichlera z dálky končí vedle brány.
01:22
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #90 Mikuláš Mazanec, asistoval #83 Tomáš Vlček (1:0).
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Martin Novák, Vít Hovorka, Filip Šimek, Vojtěch Koutný, Daniel Danyi
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Jiří Paďourek, David Rybnikár, Filip Rybnikár, Karel Eichler, Lukáš Kratochvíl