1:0
1:0
TJ Turnov

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 4:3p
2. Milan Sucharda, 16. Michal Nožička, 53. Daniel Škeřík, 61. Daniel Kroupa - 31. Vojtěch Palatínus, 33. Lukáš Švitorka, 37. Šimon Janoušek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 99; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 15 - Petr Suchomel 31; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Nízká produktivita střelby nás dnes stála třetí bod v utkání. Měli jsme v závěru dost práce s vyrovnáním a na vítěznou branku v základní hrací době už nám nezbyl čas. Gólman soupeře dnes svůj tým podržel, ale na vítězný nájezd v prodloužení už nestačil. Před play-off ještě potřebujeme vyladit výkon a zbývající dvě utkání jsou k tomu dobrou příležitostí. Přejeme soupeři štěstí do závěru sezóny.
Komentář hostů Buriánek Adam (Vedoucí):
Dnešní utkání bylo velice bojovné, ostatně jak jsme čekali. Dnes jsme se mohli opřít o relativně dobrou obranu, brejky a skvělého Suchomela. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny,
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:23
60:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa z trestného střílení (4:3).
60:20
Na balonku Jaroměř, ta se ale nemže dostat přez dokonalou obranu Turnnova.
59:00
Na poslední minutě se u míčku drží víc Jaroměř, ta se zoufale snaží dát gól.
58:00
Oba týmy se dokola snaží střílet a střílet. Né však úžasně.
57:00
Vážně neskutečný zákrok nám právě předvedl Suchomel Petr a tím si získal místečko v našich srdcích, teda na tento zápas.
55:00
Škeřík Daniel z Jaroměře střílí, ale obrana to rychle vylbokuje a posílá na druhou stranu hřistě.
54:00
Hra probíhá za brankou hostí, ikdyž né na dlouho, protože jak můžeme vidět míček se ani neohřeje a už pádí pryč.
53:00
Turnov brutálně nabíhá na hráče Jaroměře a provádí jednu kličku za druhou. Oni prostě chtějí vyhrát.
52:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #26 Daniel Škeřík, asistoval #11 Michal Janeček (3:3).
52:00
Velice rychlá a zmatená, tak by se dala charakterizovat tato hra.
51:00
Turnov neubírá na obrátkách, ale jaroměřského golmana ne a ne prostřelit.
50:00
Turnov na balonku, rychle využívá situace a probíjí si cestu k bráně soupeře.
49:00
Jaroměř přebíhá hřiště, ale pravý obránnce Turnova jí ladně vypíchává míček.
48:00
Turnov má standartku před brankou soupeře, díky rychlé zdi se však nic nestalo.
47:00
Tým hostí se strácí ve zmatečné situaci před vlastní brankou. Tu mam tak trochu vymotává Jaroměř.
46:00
Sucharda milan zaškobrtl a tím rychle stratil míček těsně před brankou.
45:00
Jaroměř ja ko obvykla sází jednu střelu za druhou, využívá přitom shazování balonku. Obrana hostí je však silná.
44:00
Novotný Jan využil situace a rychle střílý z naprosto nepraktického úhlu. Dává tyčku.
43:00
Turnov na balonku a rychle se snaží navýšit, ale je o kus pomalejší než Jaroměř.
42:00
Turnov uhání co mu síli stačí, Jaroměř je mu ale v patách a rychle ho stíhá.
41:00
Krásná situace před brankou soupeře, Turnovský golman ale rychle zareagoval.
40:01
Poslední zahajovací buly vybojoval tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:00
Krásný výpad Jaroměře, pravé křídlo je však vytlačeno ze střeleckého úhlu.
38:00
Šmída Jaroslav získáva na středu ve zmatku balonek a snaží se rychle vystřelit, ale marně.
37:00
Jaroměř sází jednu střelu za druhou a kvůli tomu Turnov nestíhá dobíhat.
36:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:3).
36:00
Právě jsme viděli vypjatou situaci před brankou Turnova, která mohla být lehce gólem.
35:00
Jaroměř, kvůli své kypjící energii, provádí mnoho faulů.
34:00
Tým domácích na balonku, ta se rychle snaží využít situace a vystřelit.
33:00
Jaroměř se drží zpátky, ale je nucena rychle jednat.
32:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka bez asistence (2:2).
32:00
Nepozornost ůtočník hostí, se projevuje i na kvalitě jejich střel. Poslední šla mimo za mantinel.
30:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #92 Dominik Reczai (2:1).
30:00
Hra se uklidňuje a my vám múžeme oznámit že na tento zápas shlíží na tribuně úžasných 99 diváků. DĚKUJEME!!!
29:00
Turnov zkouší rozstřelit obranu Jaoměře, ta je však pevná jako skála.
28:00
Jaroměř na míčku, ale díky nepozrnosti útočníka strácí míček.
27:00
Letecká přihrávka od obránce Turnovu získala potřebné sukundy času, bohužel ale Turnov nevybojoval balonek.
26:00
Ptáčník Jiří nabíhá  na branku soupeře. Na poslední chvíli ale takticky předává balónek zmatenému spoluhráči.
25:00
Jaroměř za brankou soupeře se snaží co jí síli staží obehrát v tuto chvíli dokonalou branu Turnova.
24:00
Jaroměř přeskupuje a stahuje se, čeká co udělá Turnov. Ten toho bez váhání využívá.
23:00
Úžasná situace pro Jaroměř před brankou hostí, bohužel tým domácích neproměnil.
22:00
Jaroměř rozahrává a rychle přebíh na druhou polovinu hřiště, kde pse snaží rychle vystřelit.
21:00
Jaroměř má standartku před brankou soupeře, bohužel jí však neproměnila a stratila míček.
20:01
Jako v minulé třetině sískala balónek Jaroměř.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:3
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny se vyostřuje a my můžeme sledovat roztržité přebíhání přez celé hřiště.
18:00
Turnov díky svým výpadům se rychle dostává k balónku, Jaroměř ale rychle reaguje a takticky se přeskupuje.
17:00
Michal Janeček střílí, alr díky rychlé reakce golmana hostí nebyl gól.
16:15
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
16:00
Turnov se znaží stáhnout rychle skóre. Jaroměř vyčkává a provádí rychlé výpady.
15:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (2:0).
15:00
Jaroměř na balonku, rychle přeskupuje síli a taktizuje. Turnov čeká.
14:39
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
14:00
Turnov líně útočí, toho využívá Jaroměř a bere jim míček.
13:00
Palatínus Vojtěch běží na branku domácích z prava, jeho střela byla však vyblokována nastavenou florbalkou obránce Jaroměře.
12:00
Domácí se snaží útočit, skvěle si nahrávají v tzv. velkým čtverci. Buhužel se jim však nedaří prolomit kamenou obranu Turnova.
10:00
Suchomelovi Petrovi(Turnovský brankář) se podařilo vychytat další z mnoha Jaroměřských střel, ikdyž střela byla ve zmatku a zblízka.
09:00
Tým hostí rozehrál za svoji brankou leteckou střelou. Ta se však podařila vyblokovat Jaroměřštskému obránci.
08:15
Jsme svědky dalších vyostřených situací u stolku pořadatelů. Nikomu se naštěstí nic nestalo.
08:13
Vyloučen hráč #92 Dominik Reczai družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:00
Jaroměř znova útočí, ale hostím se podařilo ji zahnat za branku kde ji krásně obehrýl.
05:00
Tým domácích zbrkle útočí, ale díky tomu se často stane že hráče hostí seknou nebo jinak zfaulujou.
04:00
Turnov v defensivě. Ten ale neváhá a ryhle se s pomocí pár kliček dostává na druhou stranu hřiště.
03:00
Janeč Michal z Jaroměře je na míčku, probíhá hřiště, ale bohužel střílí úplně mimo.
02:00
Tým hostí se zdáse poučil. Rychle využívá šance a přebíhá na druhou polovinu hřiště.
01:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #14 Daniel Sedláček (1:0).
01:00
Na míčku Turnov, který ale rychle strácí balónek. Toho využívá Jaroměř a sází jednu střelu za druhou.
00:01
Prvního buly se zmoclil tým hostí(Jaroměř), který automaticky vystartovat vstříc brance soupeře(Turnov).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Jaroslav Šmída, Martin Hejduk, Lukáš Švitorka, Šimon Janoušek, Filip Dědek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Tomáš Veinfurter, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček