0:2
1:2
1:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5p
2. František Blažek, 5. Martin Pánek, 12. Jiří Šrámek, 16. Martin Pánek, 55. Martin Pánek, 65. Petr Mašek - 14. Dominik Vlček, 23. Petr Žáček, 27. Tomáš Brožek, 49. Lukáš Froněk, 55. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 142; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Martin Hanousek 17; po třetinách: 4:1, 0:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích:
65:00
Střely v prodloužení: 3:3
64:59
64:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #79 Martin Pánek (6:5).
59:34
Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
58:49
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:21
Situace se na hřišti s ubývajícícím hracím časem začína vyhrocovat.
56:58
Šrámek prověřil Hanouska další střelou.
54:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #75 Tomáš Brožek (5:5).
54:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #39 Petr Mašek (5:4).
53:26
Budějovice v plném počtu.
52:30
Znojmo mělo hned několik šancí.
51:26
Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
48:54
Piskáčkova střela končí blokem.
48:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #16 Lukáš Froněk, asistoval #17 Dominik Vlček (4:4).
47:25
Vyloučen hráč #88 Bohumil Piskáček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
45:46
Mašek na Šrámka, ten svojí střelou zaměstnal Hanouska.
44:43
Bauerův dálší skvělý zákrok!
42:22
Oba týmy stihly předvést hned několik akcí, ani jedna z nich však nepřinesla gól.
34:12
Kouba si projel hřiště, jeho střela ovšem míjí brankový prostor.
33:10
Vlček v šanci prověřit Bauera, jeho střela končí mimo hřiště.
32:07
Znojemští zatlačili na budějovickou bránu hned několika rychlými protiútoky, žádný však nezměnil skóre.
28:53
Znojmo opět v plném počtu.
28:18
Gólová šance ve spolupráci Nováka s Blažkem končí mimo bránu Budějovic.
26:53
Vyloučen hráč #44 Vít Bárta družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky.
26:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #22 Matyáš Sirotek (4:3).
25:55
Blažek střílí, Hanousek připraven.
23:09
Šrámek si našel Maška na středu, ten zakončil střelou z první.
22:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #79 Matyáš Kouba (4:2).
21:01
Pánkova nebezpečná střela po nahrávce Přibila, pro Hanouska žádný problém.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny tentokrát pro Znojmo.
15:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:1).
13:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #16 Lukáš Froněk (3:1).
13:38
Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
13:18
Chyběl cenťáček a Přibilova střela by skončila za zády Hanouska.
11:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #8 David Přibil (3:0).
10:06
Číhalova jedovatá střela od mantinelu končí v rukou Hanouska.
09:08
Sirotek unikl na bránu Znojma, míček se odrazil od konstrukce a končí mimo.
08:04
Koubova střela končí mimo hřiště.
07:02
Matějček zkusil  vystřelit, trefuje blok.
04:41
04:41
Pánek to vzal na sebe a jeho střela končí v síti Budějovic.
03:28
Vyloučen hráč #81 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
01:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #14 Petr Číhal (1:0).
00:50
Zápas nám ještě ani zdaleka nezačal a Vlček ve snaze střílet na znojemskou bránu odbíhá na střídačku s florbalkou na dvě půlky.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Lukáš Froněk, Tomáš Brožek, Patrik Holý, Michal Matějček, Matyáš Sirotek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Vojtěch Vlček, Jan Novák, Vít Bárta, František Blažek, Petr Číhal