1:3
3:3
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 6:10
1. David Sedláček, 14. David Přibil, 29. František Blažek, 35. František Blažek, 39. Tomáš Světlík, 43. František Blažek - 6. Matyáš Hujňák, 9. Lukáš Bílek, 12. Petr Fučík, 13. Samuel Rozboril, 22. Samuel Rozboril, 24. Šimon Hrdý, 26. Šimon Hrdý, 40. Patrik Korčák, 44. Samuel Rozboril, 44. Šimon Hrdý; rozhodčí: Ondřej Trávníček - Filip Havlík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jakub Pechura -9 - Petr Luňák ?; po třetinách: 2:4, 1:3, 3:3;
45:00
43:49
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #47 Šimon Hrdý, asistoval #37 Petr Fučík (6:10).
43:24
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril bez asistence (6:9).
42:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #53 Damian Jelínek (6:8).
39:52
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
39:50
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #22 Patrik Korčák, asistoval #47 Šimon Hrdý (5:8).
38:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #3 Tadeáš Hoch (5:7).
36:58
Vyloučen hráč #54 Antonín Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (4:7).
32:42
Vyloučen hráč #64 Filip Ryška družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za opakované přestupky.
30:00
30:00
28:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #3 Tadeáš Hoch (3:7).
25:41
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #47 Šimon Hrdý, asistoval #72 Lukáš Bílek (2:7).
23:09
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
23:09
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #47 Šimon Hrdý, asistoval #9 Martin Koláček (2:6).
22:12
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
21:51
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #47 Šimon Hrdý (2:5).
17:42
15:00
15:00
13:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #37 Adam Kylián (2:4).
12:56
11:55
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
11:13
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #70 Mikuláš Jón (1:3).
08:59
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #72 Lukáš Bílek, asistoval #37 Petr Fučík (1:2).
05:51
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #51 Matyáš Hujňák bez asistence (1:1).
00:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #8 David Přibil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Trávníček a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: David Přibil, David Sedláček, Tomáš Světlík, Damian Jelínek, František Blažek