6:0
- : -
FBC Hranice

Torpedo Havířov - FBC Hranice 13:3
15. Jakub Vilím, 18. Kamil Peřka, 23. Petr Vítovec, 25. Ondřej Kučera, 27. Denis Kubiczek, 28. Jakub Holeš, 39. Ondřej Kučera, 41. Jakub Vilím, 48. Erik Šochman, 52. Dominik Mrowiec, 54. Dominik Mrowiec, 56. Marián Kloza, 58. Marián Kloza - 6. Jan Kolajta, 24. René Mikel, 32. René Mikel; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Michal Kolář 21 - Jakub Kosar 23, Tomáš Maródi 1; po třetinách: 2:1, 5:2, 6:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Zápas byl dneska odehraný v naší režii nicméně za první třetinu kluky určitě pochválit nemůžu. Hráli jsme hrozně profesorsky a mysleli si, že to půjde samo. Naštěstí jsme se v druhé třetině vzpamatovali a začali mít herní projev, který se blížil naší vizi. Vyzkoušeli jsme si různé věci a jsem rád, že před začátkem play-off roste i naše produktivita. Za týden jedeme do Pelhřimova a pak začne ta správná rež, kde je absolutně jedno jestli jste první nebo osmí. Budeme připraveni. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
Komentář hostů Dadej Petr (Trenér):
Dostali jsme se do situace, kdy jsme museli na půdě pravděpodobného finalisty bojovat o vítězství. Do stavu 2:3 jsme stále žili, rozhodly ale tři minuty právě po této trefě. Následovat muselo postupné otevření hry a když to spojíme s nervozitou, která se nám začala vkrádat na hokejky, dostáváme výsledek, který je možná krutý, ale jasně určující. Jdeme do play-down. Tím nám ovšem sezona teprve začíná. Gratuluji soupeři!
58:00
Už nevím co psát, utkání se dohrává v přátelské atmosféře.
57:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #21 Erik Šochman (13:3).
55:55
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Tomáš Maródi družstva FBC Hranice
55:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #52 Dominik Mrowiec (12:3).
53:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #66 Marián Kloza (11:3).
53:42
Další dvougólový střelec je na světě.
53:34
Hranice opět bez brankáře a my se ptáme proč?
53:00
Kolář vychytal dvě velké šance.
51:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec bez asistence (10:3).
51:59
Druhá branka do prázdné kasy a máme dvojciferné skóre.
51:16
Kolář zneškodnil osamoceného Václavíka.
49:39
Hranice pokračují bez golamana.
47:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman bez asistence (9:3).
47:53
Torpedo ji prakticky ihned trestá.
47:25
Pohodu domácího týmu zkouší Hranice zastavit oddechovým časem a hrou bez brankáře.
47:24
Timeout FBC Hranice
47:20
Další pohledná kombinace, kterou zastavil až poslední hráč.
46:30
Torpedo si zybtek utkání užívá.
43:18
Tentokrát se Hranice s vypětím všech sil ubránily, ikdyž byly celé 2 minuty pod velkým tlakem.
41:18
Vyloučen hráč #29 Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
41:18
Bude domácí přesilovka i nadále 100%?
40:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #73 Kamil Peřka (8:3).
39:35
Vilím svůj únik neproměnil a nevěří svým očím. Cituji: ,,To se mi ještě nestalo"
38:06
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #25 Jakub Vilím (7:3).
38:06
Další crossová nahrávka, která prošla na volného hráče a podruhé se prosazuje také Kučera.
37:39
Jedna střela za druhou na obou útočných polovinách.
36:17
U stolku nás po střetu navštívil Vraj.
34:37
Řezáč střelou z první o kousek míjí pravou tyč.
33:55
Ve velké šanci selhal Borik.
33:04
V druhé polovině této třetiny Hranice podstatně zabraly.
31:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel bez asistence (6:3).
31:57
Mikel přesně k tyčí zaznamenává svou druhou dnešní branku.
31:06
Jubilejní desátý zákork této třetiny pro Kosara, Kolář na druhé straně má podstatně méně práce.
29:06
Torpedo pálí o sto šest na Kosara.
28:30
Hranice jsou vývojem této třetiny opařené.
27:19
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #52 Dominik Mrowiec (6:2).
27:19
Druhá přesilovka také bleskově využita a Torpedo si buduje již pohodlný náskok pro zbytek zápasu.
26:55
Vyloučen hráč #2 Michal Kušner družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
26:42
Navíc mají domácí výhodu druhé přesilovky.
26:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:2).
26:07
A je tu další branka, rychlou střelou z první se trefuje Kubiczek.
24:57
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #16 Tomáš Vlach (4:2).
24:57
Míček se přes několik hokejek dostal až k osamocenému Kučerovi a ten neměl problém trefit do poloprádzné brány. Torpedo si bere vedení o dvě branky zpět.
24:11
Hranice svou přesilovku také proměňují a brzy se dotahují zpět do kontaktu.
23:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (3:2).
23:00
Kloza únik v oslabení neproměnil.
22:43
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
22:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #31 Petr Vítovec, asistoval #73 Kamil Peřka (3:1).
22:30
Vítovec přesně do růžku a Torpedo vede o dvě branky.
22:29
Holeš tváří v tvář neuspěl proti Kosarovi.
21:43
Křístek už chtěl dorážet do poloodkryté brány, v poslední chvíli míček odpálil jeden z obránců.
20:25
Peřka zkoušel znovu crossovou přihrávku na Vilíma, teď neprošla.
17:05
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #17 Jakub Holeš (2:1).
17:05
Krásná kombinace ne jeden dotek mezi Peřkou a Holešem znaméná obrat ve skóre.
16:30
Před bránou osamocený Borik promáchl.
15:48
Ne moc jistý zákrok Koláře, ale míček končí mimo branku.
14:51
14:51
Cross Peřky na Vilíma a ten se střelou z první nemýlí.
14:06
Vyloučen hráč #88 Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra bez florbalky.
14:06
Bez florbalky je zakázáno hrát a proto budou Hranice pykat.
13:05
Kosar konečky prstů vytahuje střelu Kučery.
12:35
Nyní se hraje hurá florbal nahoru a dolů.
11:10
Buď nepřesná střela nebo do hranického bloku.
09:18
Obrana hostí domácí zatím do vyložené příležitosti nepustila.
07:30
Torpedo tlačí, ale zatím bez střelby.
05:31
Kolajta procedil míček pod lehajicího si Koláře a hosté vedou.
05:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta z trestného střílení (0:1).
05:30
Faul v rychlém protiútoku a nájezd pro Hranice.
05:20
První zákrok si zapisuje také Kosar.
04:50
Peřka vystihl nahrávku, nahrál na volného Vilíma, ten ale promáchl.
04:16
Křístek střelou z otočky nepřesný.
03:43
Kratochvíl do boční síťky.
03:03
Volný úder pro Hranice v pravém rohu a první zákrok pro domácího brankáře.
01:57
Chybná rozehrávka a v šanci se objevil hostující Grygar, přestřeluje.
01:20
Torpedo kombinuje na útočné polovině.
00:01
Začíná předposlední kolo základní části Národní ligy. Úvodní buly vyhráli hosté  Hranic, vzápětí ale o míček přišli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Michal Kušner, Jiří Vraj, Jakub Bitter, René Mikel, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Jakub Holeš, Jakub Vilím