2:1
2:0
- : -

Torpedo Havířov - EAV SK Jihlava 6:2
3. Marika Marečková, 5. Marika Marečková, 31. Barbora Kučerová, 40. Lucie Kadlecová, 43. Lucie Kadlecová, 59. Niki Kalábová - 16. Hanka Krčálová, 34. Markéta Jašková; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 17 - Jana Vyrobíková 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Utkání začalo v pomalém tempu a pokračovalo tak celý zbytek zápasu. Nám se povedl vstup do první třetiny, kdy jsme dali dvě rychlé branky a rozhodili soupeře. Náskok jsme si potom drželi celý zápas a ve třetí třetině ho dokázali navýšit. Zitra nás čeká poslední zápas před playoff, který chceme vyhrát a odrazit se od toho do nejdůležitější části sezóny. Jihlavě přejeme hodně štestí zitra a v dalším průběhu sezóny. Díky soupeři za zápas, rozhodčím za výkon a divákům za návštěvu.
Komentář hostů Kittler Martin (Asistent trenéra):
Nepodařil se nám úvod zápasu, kdy jsme dělali plno chyb, které soupeř dokázal potrestat. Od druhé třetiny jsme sice zlepšili výkon, ale na soupeře to nestačilo. Musíme se připravit na zítřejší těžký zápas. Diky soupeři za zápas a ať se daří.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
58:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (6:2).
58:22
Sestry Kalábovy se přeci jen prosazují i v tomto zápase.
58:00
Zápas vypadá již rozhodnut a dohrává se.
55:45
Jihlava se snaží napadat, ale ovoce to moc nepřináší.
54:39
Timeout EAV SK Jihlava
53:22
Pastušková vystihla nahrávku a vypálila jedovatou střelu.
52:21
Střele Dolejší moc nechybělo.
52:11
Průnik Jaškové zablokován.
50:00
První střela na Waloszkovou v této periodě.
48:34
Na balonku převážně domácí. Jihlava nevypadá na to, že by měla utkání zvrátit.
46:00
Ve třetí třetině si zachytala zatím pouze jihlavská golmanka.
42:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (5:2).
42:33
Prakticky totožná akce jako u branky předchozí. Roli hráli také stejné aktérky.
42:25
Vyrobíková zastavila únik Kadlecové fotbalovým výkopem.
41:41
Bícová v šanci míjí, na druhé straně si stejně počínala jedna ze sester Kalábových.
39:43
Kadlecová na brankovišti doráží střelu Pastuškové.
39:00
Poslední minutka.
37:17
Jihlava tentokrát ubránila.
35:17
Vyloučen hráč #18 Simona Kittlerová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání.
35:17
Další přesilovka pro Torpedo.
34:55
Vyrobíková vyráží střelu konečky prstů.
33:36
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #7 Eliška Šmahelová (3:2).
33:36
Jašková nadvakrát doplácala míček do branky a máme to o gól.
33:00
Torpedo se bez problémů ubránilo.
31:00
Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
31:00
První přesilová hra pro hosty.
30:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #14 Andrea Pastušková (3:1).
30:30
Třetí přesilovka konečně využita. Kučerová střelou z první trefuje přesně k tyči.
30:11
Vyloučen hráč #26 Michaela Dolejší družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
26:51
Bícová svůj únik v oslabení neproměnila.
26:12
Vyloučen hráč #50 Barbora Levová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
26:12
Torpedo si zahraje druhou přesilovku.
25:18
Na zemi zůstává ležet Kučerová.
24:41
První zákrok pro Waloszkovou v této třetině.
23:31
Kučerová střela sjela a byl z toho nebezpečný protiútok.
22:43
Střela Vytiskové cíl nenašla.
21:11
Torpedo začalo aktivněji a snaží se přidat třetí branku.
16:19
Vyloučen hráč #7 Eliška Šmahelová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
15:42
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (2:1).
15:42
Waloszková toho moc neviděla a tato střela z poloviny hřiště končí za jejími zády.
15:15
V hale je slyšet pouze hostující trenér.
14:00
Waloszková vychytala samostatný únik a velkou šanci na snížení.
12:50
Kadlecová se snažila najít před bránou osamocenou Pastuškovou, ale nahrávka neprošla.
12:05
Marečková útočila na hattrick již v první třetině, ale tentokrát ji Vyrobíková vychytala.
10:30
Torpedo na polovině Jihlavy a prostřídává.