3:6
3:1
- : -

Florbal Sokolov - Florbal TJ Kobylisy 7:11
7. Karel Tyrpekl, 24. Štěpán Mosler, 25. Jan Šafránek, 28. Milan Skopový, 52. Jan Skopový, 54. Petr Kleiner, 57. Jindřich Cimrhakl - 7. Matěj Víšek, 8. Vít Komorný, 10. Vít Komorný, 13. Antonín Semerád, 22. Vít Komorný, 27. Antonín Semerád, 29. Alexander McIntosh, 30. Antonín Semerád, 38. Daniel Havlíček, 40. Adam Kropík, 58. Jindřich Smoček; rozhodčí: Jaromír Péc - Luděk Lejba; vyloučení: 5:6; využití: 1:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 45 - Ondřej Kudrnáč 33; po třetinách: 1:4, 3:6, 3:1;
Komentář domácích Mosler Štěpán (Trenér):
Nasazením a potencí jsme se soupeři vyrovnali jen v cca. jedné třetině hrací doby. Se svými soupeři dokážeme hrát i vyrovnaně, ale bohužel nikdy celé utkání. Gratuluji soupeři a děkuji divákům, kteří nás v hale dokázali celou dobu podporovat.
Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér):
Konečně jsme vyhráli za 3 body. Bohužel se ale během zápasu  nevyvarujeme zbytečných chyb a necháváme si dát laciné branky. Děkuji všem.
60:00
Střely ve 3. části: 14:20
60:00
60:00
Konec 3. třetiny a konec utkání
57:33
Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
57:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Jindřich Smoček, asistoval #11 Matěj Víšek (7:11).
57:23
Kobylisy po dlouhé době trefili branku a zvyšují skóre na 11:7
56:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #23 Jindřich Cimrhakl, asistoval #29 Matouš Tesař (7:10).
56:37
Sokolov si těžce vybojoval gól který byl nádherný a snižuje stav utkání na 10:7
53:35
Sokolov dal gól a snižuje stav utkání na 10:6
53:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #16 Štěpán Mosler (6:10).
51:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #99 Petr Kleiner (5:10).
51:45
Sokolov trefil zařízení a snižuje stav utkání na 10:5
50:28
Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
50:28
Kobylisy si jdou znova zahrát ve čtyřech asi je to baví
46:56
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:34
Góly padají na obou stranách je to tady jak na westernu Kobylisy zvyšují skóre na 6:4
40:00
Střely ve 2. části: 9:18
40:00
39:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #58 Daniel Havlíček (4:10).
39:31
37:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček bez asistence (4:9).
36:20
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #9 Antonín Semerád bez asistence (4:8).
29:12
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká florbalka.
28:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #4 Alexander McIntosh, asistoval #33 Jindřich Smoček (4:7).
27:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #12 Milan Skopový, asistoval #21 Karel Tyrpekl (4:6).
26:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #9 Antonín Semerád, asistoval #14 Filip Janeba (3:6).
24:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #30 Jan Šafránek, asistoval #16 Štěpán Mosler (3:5).
23:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (2:5).
22:36
Vyloučen hráč #9 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
21:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:5).
21:52
Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:04
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky.
19:04
Kobylisy hranou ve třech další hráč dostal vyloučení
17:40
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
17:40
Oslabení pro Kobylisy za nesportovní chování
15:33
Další oslabení pro Kobylisy
15:27
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #9 Antonín Semerád, asistoval #43 Vojtěch Semerád (1:4).
12:53
Kobylisy zvyšují stav utkání na 4:1
09:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný z trestného střílení (1:3).
07:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #4 Alexander McIntosh (1:2).
06:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #14 Filip Janeba (1:1).
06:58
Kobylisy vyrovnávají skóre na 1:1
06:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #21 Karel Tyrpekl, asistoval #12 Milan Skopový (1:0).
06:41
 Sokolov zvyšuje skóre na 1:0
04:10
Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:10
Oslabení pro Kobylisy
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Ondřej Kudrnáč; hráči v poli: Alexander McIntosh, Vít Komorný, Antonín Semerád, Ondřej Kočí
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: hráči v poli: Jan Šafránek, Štěpán Mosler, Aleš Hoch, Jan Hlavsa, Matouš Tesař