3:3
0:1
FbC Skuteč

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbC Skuteč 8:9p
9. Tadeáš Šilar, 12. Tadeáš Vaněk, 25. Tadeáš Vaněk, 28. Antonín Hubálek, 29. Jan Horák, 42. Tomáš Dryml, 43. Tomáš Martinásek, 49. Antonín Hubálek - 7. Jakub Prášek, 8. Adam Vařejčko, 33. Lukáš Jungman, 35. Adam Vařejčko, 39. Jakub Prášek, 52. Kryštof Maňour, 55. Karel Kuta, 56. Adam Vařejčko, 61. Kryštof Maňour; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jonáš Marek 14 - Martin Korunka 22; po třetinách: 2:2, 3:3, 3:3, 0:1;
Komentář domácích Typl Jiří (Trenér):
Po několikáte v sezoně, máme herní převahu, ale jsme naivni a děláme fatalní chyby. Soupeř hraje jednoduše, účelně a chytře. Výsledek je vyrovnaný zápas kdy místo klidu hra připomíná atletické závody. Díky soupeři za férové utkání a divákům za fajn atmosféru.
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Vyrovnané utkání, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Pro nás konečně první třetina po které jsme neprohrávali. Ve druhé po špatném nástupu jsme do konce třetiny zvládli vyrovnat. Ve třetí opět horší nástup ve kterém nám soupeř odskočil. V prodložení se nám podařilo získat důležitý bod na víc. Celý zápas se odehrál v super atmosféře. Hra byla hodně tvrdá na obě strany.

Děkujeme soupeři za utkání v retro stylu.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:18
60:18
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #12 Kryštof Maňour, asistoval #6 Jakub Hledík (8:9).
60:01
Základní hrací doba nerozhodla o vítězi, tak je na řadě pětiminutové prodloužení
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
55:07
Krvavé zranění Orlicko zřejmě zaskočilo a Skuteč srovnává skóre.
55:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Adam Vařejčko, asistoval #10 Adam Krátký (8:8).
54:38
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Kuta, asistoval #8 Jakub Prášek (8:7).
52:59
Pavliš utrpěl krvavé zranění, šití ho nemine.
51:43
Machatý označkoval tyč.
51:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #12 Kryštof Maňour, asistoval #9 Marek Hromádko (8:6).
50:22
Vyloučen hráč #8 Jakub Prášek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
50:22
Vyloučen hráč #99 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost.
48:50
Hubálek svým gólem vrací domácím náskok tří branek.
48:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #46 Antonín Hubálek, asistoval #33 Dominik Zlesák (8:5).
42:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #72 Matyáš Holub (7:5).
41:10
Souhra dvou obránců domácích končí velmi důležitým gólem pro domácí.
41:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #93 Jan Machatý (6:5).
40:14
Domácí mají stále minutu na využití přesilové hry.
40:07
Během konce druhé třetiny Skuteč dokázala srovnat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:14
Vyloučen hráč #5 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
38:46
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Jakub Prášek, asistoval #12 Kryštof Maňour (5:5).
34:40
Dva góly během 2 minut teď dostávají hosty pouze na rozdíl 1 branky.
34:39
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Adam Vařejčko, asistoval #7 Karel Kuta (5:4).
32:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #14 Lukáš Jungman, asistoval #7 Karel Kuta (5:3).
32:02
Míček v síti ale gól neplantí.
29:20
Po souhře Horáka z Drymlem domácí odskakují již o 3 branky.
28:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #77 Tomáš Dryml (5:2).
28:00
Krásná střela do víka od Hubálka
27:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #46 Antonín Hubálek, asistoval #20 Pavel Horák (4:2).
26:14
Zvoní tyč.
25:05
Vaněk nekompromisně zakončuje po přihrávce Holuba.
24:58
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #72 Matyáš Holub (3:2).
19:32
Během první přestávky se odehraje přítelské utkání mladších žáků obou týmu.
15:54
Hosté vytváří tlak ale zatím neúspěšně hledjí cestu k vedoucí brance.
12:12
Domácí díky parádnímu úniku Horáka a jeho přihrávce na Vaňka srovnávají skóre.
11:41
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #9 Jan Horák (2:2).
08:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #50 Matyáš Pinkas (1:2).
07:25
Hosté se dvěmi rychlými brankami dostali do vedení.
07:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Adam Vařejčko, asistoval #4 Martin Vojta (0:2).
06:15
05:40
Zatím jsme svědky velmi vyrovnaného utkání. Gólmaní však své týmy drží.
02:16
První velká šance domácích, Korunka zasahuje.
00:01
Vážení diváci vítáme vás u 21. kola.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Martin Korunka; hráči v poli: Jakub Prášek, Jakub Hledík, Jakub Kadavý, Martin Vojta, Kryštof Maňour
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Petr Minář, Tadeáš Vaněk, Jan Horák