1:4
3:2
- : -

Prague Tigers - TJ Sokol Jaroměř 8:7
15. Jakub Manek, 16. Vojtěch Řádek, 18. Šimon Masár, 18. Jakub Manek, 39. Jiří Kratina, 41. Matouš Sákra, 47. Vojtěch Ševčík, 53. Vojtěch Řádek - 16. Jiří Hofman, 23. Daniel Kroupa, 30. Milan Sucharda, 30. Tomáš Hejzlar, 34. Milan Sucharda, 41. Tomáš Černý, 43. Jiří Lhotský; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:1 + Patrik Horčička 4; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Omar Hammami 24 - Mikuláš Futschik 15; po třetinách: 4:1, 1:4, 3:2;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
No, byla to celkem sranda. První třetinu nám vyšlo skoro všechno a ve druhé třetině jsme byli trošku spocení a tepovka byla na naše srdíčko celkem monstrózní. Ale náš rychlík od klokanů vyvěsil neskutečnou šibenici. Třetí třetina byla přetahovaná jako doma o plotnu se starou, ale nakonec bereme tři body, které jsou neskutečně důležité. Zapojení našich juniorů se taky osvědčilo a příjemně nám zamotali před další sobotou hlavu. My ještě nekončíme, budeme kousat jako Šídlos do sekaný v Globusu!
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Vstup do zápasu byl z naší strany hodně špatný. Druhá třetina přinesla obrat k lepšímu a zápas jsme vyrovnali. Ve třetí jsme dokázali jít do vedení, ale výkon ze druhé třetiny jsme nezopakovali a tak nakonec vyhrál tým obětavější a bojovnější.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
58:47
Timeout Prague Tigers
58:47
Tigers po dlouhém zámku od soupeřů také využívají time out.
57:12
Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:12
Jaroměř po poradě zkouší hru v šesti.
56:00
Tigers další oslabení ubránili  - dnes je to pro ně lepší disciplína, než hrát přesilovku.
53:45
Matěj nechtěně poslal protihráče k ledu a Jaroměř zkusí další početní výhodu.
53:43
Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
53:30
Lamberk nejprve střela na jedné straně, pak si v zápětí zachytal u Hammamiho, Neuvěřitelný sprint.
52:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #91 Šimon Masár (8:7).
52:15
Dvojce Masár/Řádek zajišťují vedoucí branku Tigers v druhé polovině třetí třetiny!
50:00
Hostující hráči si už trošku zvykli na místní kluziště, jde to vidět na kvalitě rozehrávek.
47:50
V Čakoaréně dneska zatím likvidujeme jeden balonek za druhým, po zápase tu zbyde jenom prázdný pytel.
46:55
Ševčík perfektní trefou vyrovnává na 7:7 a Tigers se dostávají zase do hry.
46:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #2 Vojtěch Ševčík, asistoval #81 Martin Hort (7:7).
44:00
Tigers se nevzdávají a perou se o každý centimetr hřiště.
43:29
Domácí zatím v přesilovce nic zázračného nevymysleli. Jediná pěkná kombinace skončila přihrávkou hostujícímu golmanovi.
42:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #23 Milan Sucharda (6:7).
42:11
Druhá branka hostů ve vlastním oslabení - tentokrát dokonce po přečíslení 2 na 1...
41:55
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
41:00
Rozhodčí ukazují výhodu, uvidíme přesilovku Tigers. Domácí zatím zkoušejí v šesti.
40:30
Na obou stranách snad první kontakt s balonkem končí za zády brankářů...stav zůstává nerozhodný, jenom přibyly čísla na tabuli.
40:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #33 Tomáš Černý, asistoval #77 Michal Nožička (6:6).
40:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matouš Sákra, asistoval #75 Vojtěch Řádek (6:5).
40:00
40:00
Skóre nerozhodné, hráči připravení...úvodní buly třetí třetiny pro Jaroměř.
40:00
Střely ve 2. části: 4:15
40:00
38:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #88 Václav Veverka (5:5).
38:15
Kratina hned z trestné lavice parádně vymetá víko soupeřovy branky!
38:00
Střela Kroupy v závěru přesilovky těsně míjí Hammamiho branku.
37:05
Přesilovka Jaroměře zatím bez nebezepčné šance, skoro celou dobu se hosté drží na balonku.
36:01
Vyloučen hráč #29 Jiří Kratina družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
35:42
Moc pěkná střela Kavana.........TYČ!
33:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #4 Patrik Horčička (4:5).
33:10
Sucharda nekompromisně posílá balonek přímo nad nohu Hammamiho a otáčí skóre ve prospěch hostů!
32:24
Standartka hostů z útočnoho rohu, Tigers zodpovědně ubránili.
32:06
Testosteronu jsou teď plné čakovice, zápas začíná být dost emotivní.
31:40
Tiger se teď po prknech dostali do super šance, škoda netrefené branky.
30:40
Nachtman ve snaze poslat dlouhý pas dopředu nejdřív napálil jediného protihráče před sebou, pak po mantinelu si nerozuměl s klukama v útoku....škoda.
29:50
Hosté zničeho nic dorovnali dvoubrankový náskok Tigers a začínáme zase od nuly.
29:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:4).
29:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #24 Vojtěch Výborný (4:3).
29:05
Řádkův pokus vykopává pozorný Futschik. Atmosféra v hale začíná nabírat na hustotě.
28:21
Chvilku před polovinou zápasu sledujeme hru nahoru dolů. Zatím beze změny skóre.
26:25
Futschik si připisuje fantastický zákrok! Vestoje vychytal akci domácích dva na nula!
26:00
Hostující kapitán si zahrál na olympijského sprintera, když se snažil překazit domácí rozehrávku. Nevyšlo mu to, tak šel střídat.
24:45
Píše si teďka docela pohrál s napadajícím hráčem ve vlastním rohu, nic ale dál nevymyslel.
23:34
Domácím se teď povedlo ubránit další 3 dorážky po střele z půlky a vyhli se dalšímu inkasovanému gólu.
22:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (4:2).
22:46
Hammami roztažený do hvězdice zvedá balonek jako zlatonku na mistrovství světa.
22:22
Střela Jaroměře z půlky končí v poctivém bloku domácího obránce.
21:30
Oba týmy vypadají, že si do šatny došli pro rychlejší nohy.
20:01
Tigers úspěšnějsí a rovnou se nestydí za rychlý útok.
20:00
20:00
Hráči pomalu dokulhávají na úvodní buly před druhou třetinou.
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
19:20
Hammami opět pozorný po standartce Jaroměře.
18:36
Tigers jakoby se před koncem třetiny probudili a začínají hru zrychlovat.
17:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #99 Dominik Šimáně (4:1).
17:29
Změny v sestavě Tigers vypadají slibně, domácí tým opravdu potřebuje vyhrát a zatím to vypadá na dobré cestě - během pěti vteřin odskočili na třígólový náskok!
17:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #71 Jakub Manek (3:1).
16:38
Po přestřelce se hra celkem uklidnila, a dlouhé vyloučení hostů je u konce...no, nakonec tak dlouhé nebylo.
15:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:1).
15:32
Radost domácích ještě ani nedošla na střídačku, a Jaroměř snižuje ve vlastním oslabení.
15:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #21 Matouš Sákra (2:0).
15:00
Rychlý přesilovkový gól dostává Tigers do vedení o další branku!
14:45
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za hrubost.
14:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #71 Jakub Manek, asistoval #2 Vojtěch Ševčík (1:0).
14:11
Díky parádní cloně zapadá balonek po střele Panka přímo nad nohu hostujícího golmana.
13:10
Hammami dnes mezi tyčemi opravdu exceluje. Tygry drží od prvního inkasovaného gólu neuvěřitelnými zákroky.
11:17
První střela v přesilovce končí těsně nad brankou domácích.
10:25
Kvůli neopatrnosti Sákry na brankovišti soupeře uvidíme první početní výhodu v podání Jaroměře.
10:22
Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
09:55
Rychlý protiútok hostů, Hammami spolehlivě Tigers drží.
09:20
Hra je zatím dost kouskovaná, zatím jsme neviděli ani 2 minuty hry bez přerušení.
08:35
Pěkný kros Řádka, na druhé straně byl Lamberk ale hned obsazen dvěma bránícími soupeři.
06:45
Nebezpečná situace před Hammamiho prázdnou bránou , balonek naštestí netrefil nic a nikoho při svém skoku brankovištěm.
05:40
Nebezpečná přihrávka mezi hosujícími obránci málem sklouzla do jejich vlastní brány. Hammami na druhé straně první zákrok helmou.
04:33
Standartka pro domácí z útočného rohu nepřinesla nic zajímavého.
04:15
Oba týmy chtějí hrát s balonkem zodpovědně, můžeme vidět i pěkné souboje u mantinelů.
03:20
Z nepřehledné situace buly u mantinelu, domácí prověřují brankáře soupeřů.
03:13
Po několika pokusech domácích se hráči Jaroměře dostávají k balonku.
02:25
Tigers se pokouší si od začátku tvořit šance, zatím se k ničemu nebezpečnému nedostali.
01:30
Kratina teď v šanci, chyby v rozehrávce hostí ale nevyužil
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Jiří Hofman, Michal Janeček, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Jakub Lamberk, Vítězslav Matěj, Vojtěch Řádek, Šimon Masár, Matouš Sákra
00:00
Vátáme všchny příznivce florbalu u sledování textového přenosu z utkání 21. kola Národní ligy, ve kterém vyzvou domácí Prague Tigers soupeře z Jaroměře.