1:1
0:3
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:8
14. Tobiáš Volf, 19. Michal Douša - 2. Ondřej Balý, 8. Patrik Ráž, 11. Filip Huml, 12. Jakub Černý, 24. Vojtěch Anderle, 31. Oliver Med, 42. Filip Huml, 45. Patrik Ráž; rozhodčí: Vít Žebra - Štěpán Weber; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Adamec ? - Jan Čepička ?; po třetinách: 1:4, 1:1, 0:3;
45:00
Střely ve 3. části: 3:12
45:00
44:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Patrik Ráž, asistoval #22 Jan Machačný (2:8).
42:07
Vyloučen hráč #17 Dominik Štrunc družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #6 Filip Huml bez asistence (2:7).
40:37
Timeout Kanonýři Kladno
34:07
Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
30:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #24 Oliver Med, asistoval #64 Ondřej Balý (2:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:10
30:00
25:44
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
23:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #9 Vojtěch Anderle, asistoval #66 Jakub Černý (2:5).
18:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Michal Douša, asistoval #12 Dan Vaněk (2:4).
16:31
Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:8
15:00
13:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf z trestného střílení (1:4).
11:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (0:4).
10:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #6 Filip Huml bez asistence (0:3).
07:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #89 Patrik Ráž, asistoval #6 Filip Huml (0:2).
01:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Žebra a Štěpán Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Matěj Adamec; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Tobiáš Volf, Bruno Hübner, František Skalický, Matěj Mach