1:0
5:0
- : -

ASK Lovosice - LFP - Kanonýři Kladno 7:2
9. Adam Filip Hrdlička, 17. Adam Tritthart, 37. Adam Filip Hrdlička, 39. Jan Svojše, 42. Adam Tritthart, 44. Jan Fousek, 45. Adam Tritthart - 1. Tobiáš Volf, 10. Matěj Mach; rozhodčí: Vít Žebra - Jan Paleček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Dvořák ? - Matyáš Vocílka ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 5:0;
45:00
44:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #16 Adam Tritthart, asistoval #8 Jan Svojše (7:2).
43:12
Timeout Kanonýři Kladno
43:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (6:2).
41:23
38:54
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #8 Jan Svojše, asistoval #90 Sebastian Vincent Galia (4:2).
36:29
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (3:2).
34:10
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
33:03
Vyloučen hráč #16 Adam Tritthart družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
30:02
Vyloučen hráč #4 Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
16:38
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #16 Adam Tritthart, asistoval #10 Filip Černý (2:2).
15:00
15:00
09:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #26 Ondřej Zábranský (1:2).
08:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #32 Jakub Vokál (1:1).
00:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Žebra a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Kristián Šáda, Matěj Mach, Tobiáš Volf, Bruno Hübner