1:0
1:3
0:1

Florbal Primátor Náchod - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4p
14. Jonáš Mikšovský, 37. Matěj Mikšovský, 55. Jonáš Mikšovský - 55. Filip Konrady, 56. Jakub Mikolášek, 60. Jan Huleš, 61. Filip Štědrý; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 23 - Jiří Cisler 21; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:3, 0:1;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Výsledek je pro naše hráče krutý, 55min jsme nulovali nejlepší ofenzivu v lize. Není to ale jen černé, ikdyž to tak mnoho hráčů aktuálně vidí. Obrovským pozitivem je předvedená hra, kde se objevují prvky, na kterých makáme v tréninku. Na každé cestě jsou překážky a tým zažije mnoho pádů. Důležité je, jak se z nich dokáže vzpamatovat a být silnější. Díky fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme se trápili se skvěle bránícím soupeřem. Díky tomu jsme byli vystaveni situace, kterou jsme dlouho nezažili. Prohrávali jsme 2:0 po druhé třetině a museli jsme zůstat trpěliví až do poslední vteřiny. Za to klukům moc děkuji. Máme dva cenné body. Díky soupeři za těžký zápas a našim fanouškům za podporu.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:19
60:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #19 Patrik Med (3:4).
59:50
Hosté měli hodně blízko k vítězné brance v posledních vteřinách, ale naštěstí pro Náchod jí nedokázali vstřelit
59:25
Hosté dokonávají třígólový comeback a je vyrovnáno
59:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #56 Filip Konrady (3:3).
58:30
Skalický drží svůj tým nad vodou neskutečnými zákroky!
57:45
Plzeň už zkouší hru bez brankáře
57:25
Hosté pokračují v napadání až za náchodskou brankou, domácí mají velké problémy s rozehrávkou
55:59
Plzeň začíná dramatizovat utkání a snižuje na rozdíl jedné branky
55:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (3:2).
55:05
Další nevybíravý zákrok hostů, tentokrát skončil za mantinelem Macháček, opět bez potrestání
54:32
Hosté rychle reagují na obdrženou branku a právě vstřelili svou první branku v zápasu
54:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:1).
54:09
Brácha na bráchu a je to 3:0!
54:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:0).
53:30
Timeout Florbal Primátor Náchod
52:11
Náchod bude hrát další přesilovku, protože Rázl dostal ránu hokejkou do hlavy, doufejme, že bude v pořádku
52:10
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka.
50:50
M. Mikšovský se ocitnul sám před brankářem, ale bohužel nedokázal ideálně zakončit
48:55
Pekárek skvěle zastoupil Skalického a chytnul jasný gól!
47:15
Další velká šance Náchoda zůstala nevyužita
45:54
Náchod nedokázal využít ani druhou přesilovku
43:55
Velmi nehezký zákrok byl náležitě potrestán a Náchod bude mít k dispozici 2 minuty hry v početní výhodě
43:54
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:38
Náchod dokázal ubránit další přesilovku!
37:39
Velmi zvláštní vyloučení, každopádně Náchod bude muset ubránit další přesilovou hru soupeře
37:38
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka.
36:31
Náchodští skvěle vyřešili protiútok a dostávají se do dvoubrankového vedení!
36:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (2:0).
36:15
Hosté zařadili ve druhé třetině vyšší rychlostní stupeň a Náchod má plné ruce práce
34:45
Hosté jsou poslední minuty o dost více na míčku, ale náchodská obrana je zatím bezchybná!
33:10
Neskutečný Skalický teď zlikvidoval 2 velmi dobré střely!
31:15
Dnešní utkání sleduje 50 diváků, včetně dvoučleného kotle z Plzně, děkujeme!
29:20
Macháček vyslal Kříže do samostatného úniku, ale tomu chybělo jen pár centimetrů, aby trefil branku
27:25
Hra se začíná přiostřovat, převážně ze strany hostů
25:30
Brankář hostů působivým zákrokem vyrazil Špačkovu střelu
24:00
Rozhodčí pro tento zápas zvolili poněkud volnější způsob pískání a ani jedné střídačce se to nelíbí