1:2
3:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC DDM Kati Kadaň 6:5pn
14. Rudolf Voják, 29. Petr Holeček, 35. Rudolf Voják, 40. Patrik Hudík, 43. Josef Terla, N Petr Holeček - 3. Adam Šole, 12. Dominik Kožnar, 20. Vilém Chaloupka, 21. Stanislav Sirový, 36. Vít Blahník; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Matějka 10 - Jiří Grund 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #36 Petr Holeček a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #62 Adam Šole , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #43 Rudolf Voják a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #9 Dominik Kožnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #87 Jaroslav Krechňák , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 9:4
45:00
42:01
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Josef Terla, asistoval #41 Marek Owczarzy (5:5).
39:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #39 Patrik Hudík, asistoval #43 Rudolf Voják (4:5).
35:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník, asistoval #9 Dominik Kožnar (3:5).
34:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #14 Josef Terla (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:4
30:00
29:51
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
28:14
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #43 Rudolf Voják (2:4).
20:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Stanislav Sirový, asistoval #76 Martin Koukl (1:4).
19:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #11 Vít Jerie (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
13:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #41 Marek Owczarzy (1:2).
11:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar z trestného střílení (0:2).
02:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #8 Jonáš Cicko (0:1).
00:46
Vyloučen hráč #39 Patrik Hudík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Grega a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jiří Grund; hráči v poli: Vít Jerie, Stanislav Sirový, Štěpán Rapek, Adam Šole, Vilém Chaloupka