3:1
1:2
- : -

FBC Česká Lípa - FBC Kutná Hora 5:7
1. Petra Pavlíková, 29. Monika Halamová, 30. Lenka Ševčíková, 33. Petra Pavlíková, 46. Karolína Zikmundová - 4. Melánie Dubská, 6. Sabina Labudová, 6. Barbora Forštová, 7. Jana Novotná, 38. Lucie Klepalová, 46. Sabina Labudová, 52. Kateřina Moravcová; rozhodčí: Marek Pohunek - David Scholz; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 27 - Martina Miksová 26; po třetinách: 1:4, 3:1, 1:2;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Dnešní utkání bylo o proměnování nespočtu šancí, které se nám během utkání naskytly. Zápas jsme otevřeli brankou v prvních 30 vteřinách a drželi se na soupeřově polovině, kde jsme měli nespočet šancí. Bohužel šance, které se naskytly soupeři, dokázal využít lépe a tak výsledek vyzněl lépe pro něj.

Děkuji soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Okleštěná sestava, ne zcela zdravé hráčky a výsledkem byl výkon, který nelze rozhodně označit za náš stoprocentní. Jsem rád, že holky přesto vítězství doslova urvaly, i takové zápasy jsou potřeba. Soupeře musím pochválit za rychlou hru, především jeho protiútoky nám dělali problémy celý zápas. Děkujeme soupeři za zápas, my jdeme bydlet a zítra ráno přejezd do Ústí.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:24
Domácí v plném počtu, snaží se získat míček a ještě vyrovnat brankový stav.
57:24
Vyloučen hráč #61 Nela Meďášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka.
57:20
Domácí se ze všech sil snaží dostat ke střele.
54:48
Hosté se dostávají do útoku, Sedláčková získává míček.
52:22
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
51:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová bez asistence (5:7).
50:22
Nádherný samostatný únik Pavlíkové.
49:02
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu, a dostávají se do útoku.
47:14
Pan Sudí Pohunek se nyní sklouzl po mantinelech a náramně si užil hlastitý potlesk celé haly, děkujeme!
46:08
Ševčíková střílí do bloku.
45:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #12 Monika Halamová (5:6).
45:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #51 Martina Miksová (4:6).
43:54
Domácí tým rozehrává ve vlastním rohu.
41:03
Soukupová si připisuje další dobrý zákrok.
38:48
Domácí svým talkem se snaží získat míček.
37:22
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #17 Lucie Klepalová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:5).
36:12
Doomácí v útoku, v šanci je Měchurová.
35:01
Kutná Hora rozehrává na polovině hřiště.
33:18
Kutná Hora rozehrává z rohu domácích.
32:55
Timeout FBC Kutná Hora
32:55
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (4:4).
32:53
Šečíkvová probíhá přes celou polovinu hostí a ukázkově nahrává Cháberové.
30:56
Hanzlíková se dostává do dobré pozice pro sřetu.
29:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #88 Petra Pavlíková (3:4).
29:28
Zikmondová se snaží procpat k brance a do zakončení.
28:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Monika Halamová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (2:4).
28:04
Hosté orzehrávají ve vlastním rohu.
26:40
Lípa rozehrává před brankou hostí.
24:23
Jandačová posílá dobrou střelu na kasu hostí.
23:25
Ševčíková v obrovské šanci.
21:18
Hosté se svou kombinací dostávají do útočných pozic.
20:31
Cháberová mistrovsky přiklepla střelu k zemi.
11:00
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #10 Dominika Němcová.
10:14
Domácí rozehrávají na polovině hřiště a Zikmundová jde do střely.
09:33
Vyloučen hráč #2 Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:27
Hosté roezhrávají ve vlastním rohu a domácí se hned snaží získat míček.
08:37
Vyloučen hráč #8 Sabina Labudová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky.
07:26
Domácí v útoku, Pavlíková se snaží dostat ke střele.
06:20
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #19 Jana Novotná, asistoval #10 Dominika Němcová (1:4).
06:16
Domácí celek rozehrává u vlastní střídačky.
05:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Barbora Forštová, asistoval #12 Melánie Dubská (1:3).
05:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (1:2).
03:33
Buly vyhrává domoácí Hanzlíková a je ihned faulována.
03:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #8 Sabina Labudová (1:1).
02:33
Meďášová skvěle získala míček a jde do útoku.
00:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (1:0).
00:22
Nádherná akce Ševčíkové a Pavlíkové končí gólem.
00:01
První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Jana Novotná, Dominika Němcová, Dominika Výborná, Melánie Dubská, Nikol Němcová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Aneta Pokorná, Nela Meďášová, Petra Pavlíková, Lenka Ševčíková