5:3
6:5
- : -

FBC Česká Lípa B - Florbal Chomutov B U23 14:13
3. Marek Dzierža, 7. Petr Procházka, 20. Petr Procházka, 21. Petr Procházka, 31. Josef Hanzalík, 36. Ladislav Pekárek, 36. Ladislav Pekárek, 40. Petr Procházka, 44. Marek Dzierža, 44. Ladislav Pekárek, 46. Josef Hanzalík, 48. Pavel Pešír, 48. Ondřej Riljak, 48. Ladislav Pekárek - 7. Matyáš Rauscher, 9. Jan Ibl, 11. Martin Peksa, 15. Martin Peksa, 16. Tomáš Zelinka, 29. Martin Peksa, 30. Martin Peksa, 34. Tomáš Zelinka, 51. Martin Peksa, 56. Martin Peksa, 57. Josef Náther, 57. Matyáš Rauscher, 59. Martin Peksa; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 22 - Lukáš Kopecký 24; po třetinách: 3:5, 5:3, 6:5;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Toto utkání bylo velmi napínavé. Ačkoliv jsme první třetinu otevřeli první brankou, v její druhé polovině jsme si nechali inkasovat zbytečné branky, které, kdybychom nezačali korigovat, by nás dovedli k prohře. Do druhé třetiny jsme tedy vstoupili s cílem tento rozdíl srovnat a následně se soustředit na útok. To se nám podařilo a i přes inkasované branky jsme na konci druhé třetiny měli srovnáno. Napětí na začátku třetí třetiny jsme dokázali prolomit velmi agresivní hrou, ze které vzešly dvě branky v třetí minutě, a další tři branky v sedmé minutě. V závěru třetí třetiny soupeř opravdu šlápl do pedálu a začal brankový rozdíl stahovat, za to si zaslouží velký respekt za odhodlání a neoblomnost.
Děkujeme soupeři za fair play přístup během celého utkání.
Přeji štastnou cestu domů a hodně úspěchů do dalších zápasů.
Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí):
Od nás povedený vstup do utkání a dobrý závěr, ve kterém jsme sahali po vyrovnání. V tomto utkání jsme měli na to být lepším týmem, škoda jen ztráty koncentrace v části zápasu. Velký dík soupeři za vzájemný fairplay.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
58:54
Domácí v útočných pozicích.
58:26
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #42 Matyáš Rauscher (14:13).
57:18
Chomutov rozehrává v útočném rohu.
56:21
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #50 Martin Peksa (14:12).
56:17
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #98 Tomáš Kotlan (14:11).
50:56
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #98 Tomáš Kotlan (14:9).
49:22
Pešír v dobré šanci.
47:58
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #28 Ondřej Riljak (14:8).
47:35
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #41 Josef Hanzalík (13:8).
47:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #60 Pavel Pešír, asistoval #55 Jakub Jirsa (12:8).
46:16
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
45:12
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #15 Jakub Knespl (11:8).
43:24
43:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #5 Ladislav Pekárek (9:8).
40:01
První buly poslední třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:10
40:00
39:22
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (8:8).
37:52
Domácí rozehrávají před brankou hostí.
35:51
Hosté rozehrávají od vlastní branky.
35:39
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek z trestného střílení (7:8).
35:17
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #19 Petr Procházka (6:8).
33:23
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #17 Marek Nekuda (5:8).
32:24
Chomutov se přesouvá do útoku.
30:53
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #41 Josef Hanzalík, asistoval #28 Ondřej Riljak (5:7).
29:57
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #58 Adam Dedecius (4:7).
29:07
Domácí rozehrávají v útočném rohu.
28:28
28:12
Domácí zatí brání úspěšně.
26:58
Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
22:23
Kopecký pod palbou.
20:09
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:5).
11:43
Chomut začíná kombinovat na polovině hřiště, ale do útoku se nedostávají.
10:28
09:25
Lípa dost tlačí na soupeřovu branku.
08:26
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #27 Michal Marek (2:2).
07:46
Buly v rohu hřiště vyhrávají hosté.
06:52
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #60 Pavel Pešír (2:1).
06:41
05:06
Domácí se přesouvají do útoku.
04:30
Marek za českolipskou bránou se snaží dostat k šanci.
04:05
Hosté rozehrávají na polovině hřiště.
03:33
Hosté v útočných pozicích.
02:28
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #19 Petr Procházka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U23: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Adam Dedecius, Josef Náther, Martin Peksa, Tomáš Kotlan, Matyáš Rauscher
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Pavel Pešír, Petr Procházka, Zdeněk Petrák, Jakub Jirsa, Ladislav Pekárek