0:2
0:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Vikings Kopřivnice 2:6
8. Richard Květák, 8. Adam Horák - 9. Vítězslav Kríž, 11. Vojtěch Frýdl, 18. Ondřej Holaň, 30. Jakub Kűffer, 32. Jan Simper, 35. Jan Simper; rozhodčí: Martin Ručka - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Tomáš Kocián ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:2;
45:00
38:44
Vyloučen hráč #6 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky.
37:40
Vyloučen hráč #34 Ondřej Pastorek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
37:08
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
34:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #18 Ondřej Monsport (2:6).
31:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Jan Simper, asistoval #6 Tomáš Kusz (2:5).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kűffer, asistoval #13 Lukáš Michna (2:4).
28:43
Vyloučen hráč #5 Jakub Kűffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky.
19:27
Vyloučen hráč #18 Ondřej Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
17:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #8 Robert Socha (2:3).
16:43
Vyloučen hráč #77 Jan Hudeček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:50
Vyloučen hráč #44 Richard Květák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
10:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #17 Vítězslav Kríž (2:2).
08:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (2:1).
07:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #89 Adam Horák, asistoval #37 Adam Zárybnický (2:0).
07:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #44 Richard Květák, asistoval #45 Josef Slavík (1:0).