0:1
1:3
- : -

FBC Česká Lípa blue - FLORBAL JABLONEC Yellow 6:5
1. Václav Vaněk, 5. Matouš Šupola, 7. Darina Gembecová, 9. Václav Vaněk, 10. Daniel Adam, 30. Matouš Šupola - 8. Kristián Koten, 20. Štěpán Saur, 21. Jakub Hnyk, 23. Štěpán Saur, 30. Jakub Hnyk; rozhodčí: Vojtěch Mečíř - Adam Berta; vyloučení: 1:0 + Lukáš Charvát 4 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vyhnalík ? - Jiří Minář ?; po třetinách: 5:1, 0:1, 1:3;
30:00
29:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #33 Jakub Hnyk, asistoval #78 Štěpán Saur (6:5).
29:10
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #69 Matouš Šupola bez asistence (6:4).
22:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #78 Štěpán Saur, asistoval #38 Filip Janda (5:4).
20:23
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #33 Jakub Hnyk, asistoval #47 Daniel Javorčak (5:3).
20:00
20:00
19:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #78 Štěpán Saur, asistoval #47 Daniel Javorčak (5:2).
17:00
Vyloučen hráč #68 Daniel Adam družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hra bez florbalky.
10:00
10:00
09:50
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #68 Daniel Adam, asistoval #17 Ondřej Šimon (5:1).
08:59
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #66 Václav Vaněk, asistoval #47 Darina Gembecová (4:1).
07:37
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #36 Kristián Koten bez asistence (3:1).
07:37
Vyloučen hráč #26 Lukáš Charvát družstva FLORBAL JABLONEC Yellow na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
07:37
Vyloučen hráč #26 Lukáš Charvát družstva FLORBAL JABLONEC Yellow do konce utkání - technický trest.
06:45
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #47 Darina Gembecová, asistoval #17 Ondřej Šimon (3:0).
04:20
00:19
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #66 Václav Vaněk bez asistence (1:0).