4:1
3:2
- : -

FBK Atlas Blansko - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 7:4
28. Marek Švarc, 31. Michal Bělaška, 37. Vojtěch Fedra, 39. Vojtěch Fedra, 46. Ondřej Langr, 55. Šimon Borek, 59. Vojtěch Fedra - 18. David Přibil, 23. David Přibil, 42. David Přibil, 56. David Přibil; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Opletal 43 - Jakub Pechura 17; po třetinách: 0:1, 4:1, 3:2;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
V dnešním zápase dostali příležitost se ukázat hlavně junioři. Všichni hráči, kteří se dnes dostali na hřiště předvedli kvalitní výkony a ukázali, že s nimi musíme počítat. Oplík dnes zachytal výborně a předvedl opět svoje kvality. V utkání o nic dnes jinak už nešlo, proto tomu odpovídalo i nasazení a tempo zápasu. Děkujeme rozhodčím, soupeři a divákům. jedeme dál! #freeFerko
Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér):
Pro oko diváka nepříliš atraktivní utkání, dost chodecké. Paradoxně jsme to dneska neprohráli proto, že bychom v 8 lidech neměli nohy, ale proto, že jsme absolutně neměli florbalové ruce... Počet střel 47:24 a my dáme pouze 4 branky, tak je něco špatně... Díky soupeři za korektní přátelské utkání a přeji jim ať urvou postup
60:00
Střely ve 3. části: 7:16
60:00
58:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (7:4).
55:18
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
55:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil bez asistence (6:4).
54:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #72 Vojtěch Polách (6:3).
45:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Ondřej Langr, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:3).
43:51
Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
41:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #23 Marek Krpoun (4:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:18
40:00
38:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #91 Michal Bělaška (4:2).
36:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (3:2).
30:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:2).
27:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #93 Marek Švarc, asistoval #5 Šimon Borek (1:2).
22:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #28 Vilém Bednařík (0:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:13
20:00
17:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #81 Tomáš Světlík (0:1).
03:54
Vyloučen hráč #61 Denis Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Libor Šopák, Daniel Valášek, Tomáš Světlík, David Sedláček, Vilém Bednařík
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Jakub Müller, Marek Švarc, Michal Bělaška, Vojtěch Polách, Dominik Janík