4:1
1:5
- : -

Florbal Ústí - Aligators Klobouky 10:8
6. Lukáš Täuber, 11. Dan Semerád, 12. Vojtěch Esterka, 17. Jakub Krupica, 18. Vladimír Trčka, 23. Albert Kouba, 26. Albert Kouba, 30. Šimon Secký, 32. Albert Kouba, 58. Jan Samuel Polák - 4. Roman Svoboda, 12. Mikuláš Svoboda, 30. Mikuláš Svoboda, 41. Jakub Gremmel, 45. Ondřej Lorenc, 58. Mikuláš Svoboda, 60. Mikuláš Svoboda, 60. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 242; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 15 - Michal Prokeš 6, Patrik Rychlý 14; po třetinách: 5:2, 4:1, 1:5;
Komentář hostů Procházka Patrik (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:56
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #28 Ondřej Frank (10:8).
59:43
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #89 Tomáš Jedlička (10:7).
57:57
57:28
Timeout Aligators Klobouky
57:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Jan Samuel Polák, asistoval #67 Pavel Vlček (10:5).
57:28
Polák si vstřelil svůj první gól za ústecký A tým.
55:47
Šedivý si míček udržel i přesto, že mu byli v patách dva protihráči.
54:40
Esterka vyblokoval výhoz brankáře Rychlého.
51:35
Trčka rychlostí větru přeběhl na míčku k brance hostí a nahrál dál.
50:42
Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
49:32
Vyloučen hráč #31 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
46:28
Štěpánek se vyhrnul po míčku jako lev.
44:44
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #3 Matyáš Zouhar (9:5).
44:32
Kouba tvrdě vystřelil a Šedivý čekal na dorážku
43:30
Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za opakované přestupky.
41:35
Sattler vyslal svou střelu přímo do brankáře!
40:39
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #68 Ondřej Lorenc (9:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
37:05
Štěpánek si se střelou Lorence hravě poradil.
35:51
Trčka byl vyblokován hráčem hostí.
34:45
Zeman se trefuje pouze do nohy Rychlého.
31:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Albert Kouba, asistoval #74 Filip Šedivý (9:3).
31:31
Střídání brankáře. Nový brankář #97 Patrik Rychlý družstva Aligators Klobouky
31:04
Esterka ve velké šanci.
29:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Šimon Secký, asistoval #76 Pavel Zeman (8:3).
29:33
Secký odeslal týmu hostí rychlou odpověď.
29:15
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #68 Ondřej Lorenc (7:3).
27:46
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:46
Šedivý zabránil akci hostí, ale je poslán na trestnou lavici.
25:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Albert Kouba, asistoval #85 Lukáš Täuber (7:2).
25:36
Kouba vstřelil neskutečný gól, kdy si obehrál hráče hostí a tvrdě vystřelil přímo do branky!
22:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Albert Kouba, asistoval #19 Vojtěch Semerád (6:2).
21:16
Esterka střílí mimo bránu.
20:46
Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:36
Semerád V. výborně vypáli z boku, ale protihráči byli připraveni blokovat.
19:34
Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:27
Štěpánek pod tlakem.
17:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #30 Vojtěch Esterka (5:2).
16:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #13 Šimon Secký (4:2).
13:27
Zemanova střela na bránu byla vyblokována.
11:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #30 Vojtěch Esterka, asistoval #27 Dan Semerád (3:2).
11:17
10:53
Štěpánek je pozorný a nenechal míček utéct do své svatyně.
10:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:1).
10:04
Esterkovi se nedaří prolomit štít Prokeše.
09:10
Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
08:19
Semerád V. a Kouba se dostali společně do popředí, ale jejich akci jim hostí překazili.
07:24
Vyloučen hráč #65 Jan Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
05:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Lukáš Täuber, asistoval #95 Martin Horn (1:1).
05:40
A domácí hostím posílají rychlou odpověď a dorovnávají skóre!
05:24
Esterka zasadil první tvrdou ránu do Prokeše!
03:18
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda bez asistence (0:1).
01:25
Kouba měl skvěle naběhuto, ale míček mi sklouzl z čepele.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Ondřej Frank, Jakub Gremmel, Matyáš Zouhar, Tomáš Hos
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Dan Semerád, Vladimír Trčka, Pavel Vlček, Jakub Fuchsig