1:0
4:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice 6:2
12. Anna Kytlicová, 38. Radka Niemczyková, 41. Anna Kytlicová, 48. Radka Niemczyková, 56. Anna Kytlicová, 60. Rozálie Janošová - 46. Viktorie Hrazdírová, 60. Anna Klvačová; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 10 - Monika Rubešová 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:2;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Dneska jsme museli volit mezi rizikem zranění z přetížení u několika zdravých hráček a zapojením většího množství nedoléčených. Rozhodli jsme se pro druhou variantu a poprvé jsme si tak užili nasazování pětek podle toho, kdo zrovna méně kašlal. A protože Židenice hrály v první polovině velmi dobře, jsme rádi, že jsme se do zápasu dostali a i přes neustálé změny ve složení pětek postupně získali hru pod kontrolu. Vážíme si 5. místa po základní části a jdeme se chystat na play-off :)
Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí):
Krásná hra na míčku po celou hrací dobu. Bohužel jsme se nedokázaly dostat do koncovky a počet střel na bránu je velmi chudý. Každopádně nějaký ten bodí bychom si zasloužily.
60:00
Střely ve 3. části: 9:5
60:00
59:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #14 Lucie Caltíková (6:2).
59:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #37 Viktorie Fuchsová (5:2).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:39
Feiková Ad. si šikovně projela celé hřiště, finální střela nakonec letěla vysoko nad.
56:23
FBC kombinuje na útočné polovině.
55:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #99 Nela Golombová (5:1).
50:18
Nepřesná přihrávka An. Feikové vede k protiútoku hostů.
49:05
Fuchsová vypálila solidní bekhend, ani tento pokus však Hriškovou nevyvedl z míry.
47:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #12 Anna Kytlicová (4:1).
47:02
Vyloučen hráč #76 Zuzana Žampachová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
47:02
Po nepěkném seknutí Žampachové uvidíme další přesilovku domácích.
45:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #43 Michaela Daníčková (3:1).
45:29
Tak se dočkaly i Židenice, Hrazdírová nedala svou střelou Hriškové šanci.
44:01
Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
42:53
Zajímavá souhra Bínové s Blažkovou jen tak tak nekončí dalším gólem.
42:09
Židenice mají míček na svých holích, drží se však pouze na polovině hřiště.
40:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #71 Karolína Bínová (3:0).
40:00
Vyloučen hráč #15 Lucie Oujezdská družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za zdržování hry.
37:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #92 Adéla Feiková (2:0).
35:51
Od druhé poloviny 2. třetiny už se hraje spíše na polovině hostí, domácí sice vyvíjí tlak, avšak střelba jim dnes moc nejde.
33:34
Feiková vypálila bombu z beka, která byla nakonec tečovaná protihráčkou a balónek končí za mantinelem.
31:39
Blažková se snažila něco vymyslet za bránou Rubešové, zanedlouho však přichází o míček a Židenice se řítí do protiútoku.
30:24
Poláchová to zkusila z dálky, Hrišková byla i na tuto střelu připravená.
28:59
Ostrava obléhá útočnou polovinu.
27:31
Hosté hrají v plném počtu.
26:24
Ostrava již vyslala pár pokusů, Rubešová v oslabení zatím 100%.
25:31
Vyloučen hráč #43 Michaela Daníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
24:42
Židenický útok předvedl nebezpečnou kombinaci, které chyběla pouze dobrá střela na bránu.
23:16
Druhá třetina zatím bez střely, ale ve vysokém tempu.
18:10
Domácí hráčky uklidňují hru na vlastní polovině.
16:01
Kytlicová parádně na Feikovou před bránu, té se však skákající balónek nepodařilo trefit.
14:24
Daníčková prozkoušela Hriškovou střelou z dálky, domácí gólmanka míček s lehkostí chytá.
12:33
Židenice si vybojovaly nebezpečnou šanci, avšak finální zakončení nebylo podle očekávání.
11:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:0).
10:48
Zajímavá střela Srníčkové končí mimo bránu.
09:03
Klvačová zkusila vypálit z dálky, ale míjí bránu.
07:32
První ostravská lajna drží míček na svých holích a vyvíjí velký tlak na polovině Židenic.
05:57
Zatím se hraje nahoru dolů a žadný tým nemá viditelnou převahu.
04:45
Janošová si vypracovala dobrou pozici na střelu, avšak napálila to přímo do Rubešové.
03:18
Židenice se dostaly k míčku, ale zatím kombinují pouze ve svém obranném pásmu.
01:58
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Kateřina Jančová, Viktorie Hrazdírová, Anna Klvačová, Viktorie Fuchsová, Zuzana Žampachová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Adéla Keberlová, Nela Golombová, Anna Kytlicová, Zoe Šarlota Srničková, Aneta Feiková