Panthers Praha B U23
2
Utkání bylo zkontumováno.

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha B U23 9:2
3. Matěj Doubek, 19. Adam Dvořák, 20. Daniel Hrůza, 23. Matěj Doubek, 30. David Kolář, 35. Matěj Doubek, 44. Matěj Doubek, 53. David Kolář, 54. Jan Keyzlar - 11. Martin Kostřica, 59. Jan Sysel; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 7 + Adam Černý OS:4; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 19 - Pavel Chlup 35; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:1;
Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí):
Zase ty vyloučení. Pokud chceme v play up uspět musíme na tom zapracovat. Zápasu celkově chybělo tempo z obou stran a musím se tedy omluvit divákům, že na tohle museli koukat. Je před námi důležitých 14 dní kdy se musíme dostat zpět do naší pohody a uspět v boji o postup. Děkuji fanouškoům za podporu a hlavně KEYZYMU, který byl v tom hledišti skvělý jako vždy. Jedeme dál! DOŠWICH MILEVSKO <3
Komentář hostů Sysel Jan (Trenér):
Dnes jsme se nesešli v nejlepší sestavě, ale i přes to jsme podali bojovný výkon. Škoda, že se nám nepovedlo proměnit více šancí.  Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěsti do dalších bojů.
60:00
Střely ve 3. části: 16:6
60:00
58:30
Hostům přesilovka vyšla.
58:29
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #3 Jan Sysel, asistoval #13 Pavel Chlup (9:2).
57:52
Hosté nyní hrají 5 na 3.
57:51
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování.
57:51
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest.
56:42
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:15
Hosté se po time-outu více drží na míčku. Došwich ale nepolevuje.
53:03
Timeout Panthers Praha B U23
53:03
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #43 Matěj Doubek (9:1).
52:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #7 Patrik Novotný (8:1).
51:39
Milevsko si hosty vodí jak chtějí.
47:43
Hostům se přesilovka moc nevydařila. Více na míčku byli domácí.
45:11
Hosté mají šanci v přesilovce.
45:10
Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
43:09
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #91 Patrik Plocha (7:1).
34:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (6:1).
29:46
Hosté se sebevíc snaží, ale domácí stále dokola odolávají.
29:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #33 David Staněk (5:1).
29:26
Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost.
29:26
Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
27:29
Hra se přelévá ze strany na stranu. Hosté se snaží co nejvíce útočit.
23:34
Hostům se líbí hrát v oslabení. Dávají domácím šance vstřelit goly.
23:33
Vyloučen hráč #7 Štěpán Andrle družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
22:19
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #60 David Kolář (4:1).
22:10
Vyloučen hráč #64 Ondřej Bendík družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:57
Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení.
19:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (3:1).
18:56
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #43 Matěj Doubek (2:1).
17:32
Na domácí branku se vyvíjí velký tlak ze strany hostů. Zatím se pevně drží.
16:32
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:30
Hosté využili rychlou akci a vstřílí první gol.
10:29
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #88 Christopher Matheson (1:1).
10:24
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
09:42
Vyloučen hráč #3 Jan Sysel družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
06:52
Hosté se drží zpátky a snaží se ubránit golu.
02:40
Milevsko ukázalo svojí formu a stříli první gol utkání.
02:39
02:01
Oba týmy vstoupili do zápasu s velkým zápalem a hrají přesně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Štěpán Andrle, Martin Kostřica, Jiří Hadamovský, Vojtěch Zdrubecký, Matouš Hrubý
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Adam Dvořák, Matěj Doubek, Jan Keyzlar, Adam Černý