2:1
4:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - PRO - AKTIV Bílina 6:3
1. Dominik Kožnar, 1. Marek Švec, 18. Radek Hanzlík, 19. Dominik Kožnar, 19. Adam Lukša, 24. Stanislav Sirový - 8. Matěj Beránek, 14. Dominik Wankovský, 16. Matěj Beránek; rozhodčí: Daniel Castrillo - Václav Frajt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Grund ? - Miroslav Matějovský ?; po třetinách: 2:1, 4:2;
23:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Stanislav Sirový bez asistence (6:3).
19:34
Vyloučen hráč #16 Zdeněk Kotěborský družstva PRO - AKTIV Bílina na 2 minuty za špatné střídání.
18:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #66 Adam Lukša bez asistence (5:3).
18:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar bez asistence (4:3).
17:41
Vlastní branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #22 Radek Hanzlík (3:3).
15:47
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #19 Matěj Beránek, asistoval #7 Matěj Švadleňák (2:3).
13:23
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #12 Dominik Wankovský bez asistence (2:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:6
12:00
09:30
Vyloučen hráč #41 Jakub Brejcha družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
07:40
Branku družstva PRO - AKTIV Bílina vstřelil #19 Matěj Beránek, asistoval #6 Ondřej Myslík (2:1).
04:15
Zatím to vypadá jakoby se tým PRO-AKTIV probouzel po těžké noci.
00:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #64 Marek Švec, asistoval #41 Jakub Brejcha (2:0).
00:30
Po rychlém kontaktním gólu výhrává tým Kati Kadaň.
00:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Dominik Kožnar, asistoval #25 Stanislav Sirový (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Castrillo a Václav Frajt.
00:00
00:00
Line-up hostů PRO - AKTIV Bílina:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň:
00:00
Vítáme vás, v lounské hale na utkání mezi týmy PRO-AKTIV Bílina a FBC DDM Kati Kaďan.