4:3
2:0
- : -

SK Florbal Benešov - Prague Tigers 9:3
3. Martin Šimek, 7. Martin Poláček, 7. Petr Tůma, 23. Albert Půlpán, 24. Vojtěch Pavlíček, 38. Martin Šimek, 39. Adam Balík, 49. Petr Tůma, 53. Michal Vojtíšek - 23. Vojtěch Řádek, 34. Václav Veverka, 38. Šimon Masár; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:6; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lukáš Brož 42 - Kryštof Ernst 11, Omar Hammami 20; po třetinách: 3:0, 4:3, 2:0;
Komentář domácích Kieler Roman (Trenér):
Stalo se přesně to, co jsem nechtěl aby se stalo. Museli jsme hrát pposlední zápas o přímý postup do play-off. Zvládli jsme to hlavně po psychický stránce. Děkuju klukům za předvedený výkon, děkuju i golmanovi za výborně odchytaný zápas. Jedeme dál a připravíme se na soupeře v play-off. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Hrůzostrašný vstup do utkání nám moc nepomohl, ale nevzdali jsme se a snažili se s tím něco udělat. Každopádně jen sklízíme to, co jsme přes sezónu zaseli. Do tohoto rozjetého vlaku plného trhlin nebylo vůbec lehké nastoupit, protože od počátku sezóny nebyla morálka, pravdila a ego jednotlivců svítilo jako zakázaná zóna v Černobylu. Lednový návrat jsem si možná představoval trochu jinak, ale co čekat. Každý musí začít u sebe. Dnes se nám utkání nepovedlo a proto budeme hrát playdown. Připravíme se na Turnov a budeme chtít NFL udržet. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:18
60:00
59:59
JE TO TAM! Benešov je v play-off! Děkujeme všem za podporu a doufáme, že jste si final zápas užili.
59:47
Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
59:27
Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za držení.
59:00
Přesilovou hru si vyzkouší třetí lajna.
58:46
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kučera družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
58:02
Zdá se že zápa se chílí ke konci.
57:05
Další přesilová hra, teď je hra velice rozkouskovaná. Tigers se nelíbí spoustu výroků na hřišti azápas nezvládají.
56:36
Vyloučen hráč #7 Matěj Kurell družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:16
2x netrefená prázdná brána, ale stále na balonu.
54:50
Hosté zase v pěti, ale s odkrytou bránou.
54:33
Timeout Prague Tigers
54:33
Vyloučen hráč #6 Jonáš Vrkoslav družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
54:33
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
53:30
Hosté zkouší hru bez brankáře.
53:00
Každopádně Michal Vojtíšek využil rychlou rozehrávku a přes celé hřiště trefuje prázdnou bránu a navyšuje náskok domácích.
52:57
Děje se toho tolik, nestíhám psát.
52:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek bez asistence (9:3).
52:04
Vyloučen hráč #71 Jakub Manek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
51:38
Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
49:28
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kučera družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
48:44
Švarc našel Tůmu samotného na středu, ten jen natáhl a zametá.
48:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #24 Jakub Švarc (8:3).
48:10
Vrkoslav v šanci, střela mu sjíždí.
46:28
Hra je potřeba uklidnit. Hra je moc rozlítaná a každej je někde a nikde.
45:32
Brož znovu hasí.
44:20
Některé útoky vypadají jako běhaní přes mrtvoly.
42:31
Tigers začíná napadat rozehrávku Benešova. Otevírá se více místa ve středním pásmu.
41:25
Tigers stáhli hru na 2 lajny. Zkouší zvýšit tlak.
40:44
Balónek se kutálel po malém brankovišti, nikdo ho nedotloukl do brány.
40:02
Z bule nám to moc nejde, další šance rovnou z bule.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:17
40:00
38:13
Adam Balík napravil svou chybu a dal krásný gól do prázdné, po kombinaci s Tůmou.
38:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #20 Adam Balík, asistoval #63 Petr Tůma (7:3).
37:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #55 Vítězslav Matěj (6:3).
37:10
Sklenář ve výběhu našel Šimka a ten střelou po zemi dopravil balonek do brány.
37:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #87 Jakub Sklenář (6:2).
35:57
Když Půlpán něco zkazí. hned to napraví.
35:44
Petr Tůma dneska řádí.
33:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #93 Jan Nachtmann (5:2).
33:00
David Lukáš poslal 2 hráče z Tigers na párek a udělal si z nich dobrý den.
32:20
Kryštof Garreis vystihl rozehrávku hostů a poslal Tůmu do backhandového zakončení.
29:25
Druhá benešovská lajna ukazuje umění.
29:24
Škoda že teď Kafič neviděl na druhé straně číhajícího Šimka.
28:00
Albert Půlpán dnes opět skvělý, svým důrazem dělá problémy celé lavičce Tigers.
27:10
Více střelby ze strany domácích, nový brankář ve hře, ale žádné ohrožení.
25:56
Signály hostů z rohu dělají problémy v obranné části u domácího týmu.
25:32
Nedorozumění v klidné rozehrávce domácích.
24:31
Benešov má dnes na hokejce klid, snad to vydrží do konce zápasu.
23:41
Pavlíček Vojta osamocený na mantinelu zkusil střelu a vymetá všechny pavučiny v levém růžku.
23:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #20 Adam Balík (5:1).
23:40
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Omar Hammami družstva Prague Tigers
22:45
Rychlé snížení, kvůli špatnému rozebrání hráčů.
22:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #44 Jakub Lamberk (4:1).
22:06
Albert jednoduchou střelou zápěstím umisťuje na přední tyč.
22:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (4:0).
21:24
Rychlá souhra druhé lajny. Pavlíček se dostal ke střele.
17:49
Vyloučen hráč #44 Jakub Lamberk družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:35
Řádek Vojtěch již minul druhou prázdnou bránu.
17:10
Tempo je pěkně přiostřené.
16:00
Druhá lajna domácích šla 2 na nikoho, nedokázali si to rozťukat do prázdné a brankář hostů vychytal.
15:48
Fungující kompaktní obrana Benešova dělá Tigers problémy.
15:13
Tigers se zatím rozehrávka moc nedaří.
14:00
Benešovská první lajna uklidňuje hru a snaží se být více na míčku.
12:30
Na co potřebuješ obranu když máš v bráně Lukáše Brože, který si poradí i s přečíslením 2 na nikoho.
12:15
David Lukáš výborně pomahá Brožovi, půlka střel končí na jeho těle!
11:10
První chybná rozehrávka domácích obránců. Hosté minuli prázdnou bránu.
10:57
Pavlíček V. zkušeně sklidňuje hru, aby si domácí celek mohl vystřídat.
10:15
Další dvě standartní situace hostů před naší bránou, naštěstí zažehnána.
09:50
Více střelby požaduje stolek pořádajících.
08:56
Jednoduchá rozehrávka domácích nás přivádí k další střele.
08:15
Lukáš Brož znovu pomohl týmu svým skvelých zákrokem.
07:53
Několik rozehrávek Tigers z rohu a dělají problémy.
06:53
Rychlé přečíslení a kombinace domácích dovedla míček za brankovou čáru.
06:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (3:0).
06:10
Tyhle kluci prostě vědí kde se na hřišti najít. Tentokrát Šimek našel crossem Poláčka a ten proměňuje.
06:09
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #7 Martin Šimek (2:0).
04:48
Garreis K. doráží před bránou. tluče jen do golmana.
04:20
Benešov má zatím navrh. Několik skvělých střel.
03:00
Po krásné příhře crossem Šimek zametá do prázdné.
02:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (1:0).
02:21
Vojtíšek Michal vyslal střílenou nahrávku na Tůmu, ten minul.
01:41
Infarktový moment, kdy vysoký míček dopadl na branku domácího celku.
01:02
Velice svižný začátek zápasu. Na balónku více domácí tým.
00:01
Vítám všechny příznivce u našeho on-line přenosu. Dnes se hraje o vše, tým, který získá 3 body, bude hrát play-off.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Jakub Lamberk, Vítězslav Matěj, Šimon Masár, Matouš Sákra, Vojtěch Řádek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Petr Tůma, David Lukáš, Albert Půlpán, Kryštof Garreis