2:1
5:0
- : -

FbC Barracudas Slaný - Florbal Sokolov 9:4
7. David Sachr, 9. Tomáš Richtr, 25. Radek Šťovíček, 39. Jiří Rafaj, 41. Adam Nolč, 47. Tomáš Richtr, 49. Adam Nolč, 50. Adam Nolč, 56. Jiří Rafaj - 3. Štěpán Mosler, 14. Stanislav Hykš, 16. Stanislav Hykš, 29. Štěpán Mosler; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Šimon 11 - Ondřej Heimerle 35; po třetinách: 2:3, 2:1, 5:0;
Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí):
Nudná a nekvalitní hra plná nepřesností a špatných rozhodnutí. Děkuji soupeři, že dorazili.
Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér):
Dvě třetiny jsme drželi naději. Pak nám došly síly a soupeř zlepšil koncovku. Gratulujeme...
60:00
Střely ve 3. části: 23:3
60:00
55:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #21 Tomáš Richtr (9:4).
49:36
Adam zkomplikoval hatrick konečně hezkým gólem.
Čekal jsem, že bude dorážet.
49:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #29 Radek Šťovíček (8:4).
48:27
Další Adamův gól z dorážky.
48:26
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #77 Vojtěch Teslík (7:4).
46:29
Razantní dohrávka ze vzduchu, povedený gól.
46:28
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #77 Vojtěch Teslík (6:4).
45:03
Vyloučen hráč #14 Patrik Harazim družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky.
40:52
Slaný otvírá poslední třetinu. Hezky Adame ...když už jsi přišel.
40:51
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #67 David Sachr (5:4).
38:10
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #29 Radek Šťovíček (4:4).
28:23
Střela z dálky, slánský gólman nic nevidel.
28:22
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #30 Jan Šafránek (3:4).
24:52
Slaný využívá první přesilové hry.
24:51
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #10 Ondřej Richtr (3:3).
23:27
Poprvé se ke mně přišel kouknout i hráč ze Sokolova.
23:26
Vyloučen hráč #70 Jiří Pokorný družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
15:14
Slánští hráči se nechávají vulučovat, Sokolov toho využívá a připisuje si další gól.
15:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #29 Matouš Tesař (2:3).
14:04
Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
13:05
Sokolov překvapil povedeným brejkem.
13:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #14 Patrik Harazim (2:2).
08:31
Tomáš Richtr si počkal před bránou ...a dočkal se.
08:30
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #29 Radek Šťovíček (2:1).
06:36
Vyloučen hráč #77 Vojtěch Teslík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za blokování florbalky.
06:05
Slaný odpovídá vyrovnávací střelou od půlky.
06:04
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #3 Jiří Rafaj (1:1).
02:51
Sokolov otevírá skóre utkání střelou od mantinelu.
02:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler bez asistence (0:1).
01:00
Vítám vás u dnešního zápasu.
Dorazili opravdu všichni, nakonec i Adam Nolč.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: hráči v poli: Matouš Tesař, Štěpán Mosler, Stanislav Hykš, Aleš Hoch, Jan Hlavsa
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Ondřej Richtr, Václav Linhart, Lukáš Chadima, Vojtěch Teslík, Tomáš Richtr