0:2
0:4
- : -

FBK Atlas Blansko - Bulldogs Brno Orange 0:7
15. Marek Mattes, 25. Jiří Baborovský, 27. Nicolas Veselý, 31. Jakub Poláček, 34. David Blaha, 37. Jan Vrašťák, 43. Jakub Poláček; rozhodčí: Jiří Obalil - David Lovas; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča -7 - Matěj Plšek 0; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:4;
45:00
42:04
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček z trestného střílení (0:7).
40:27
Timeout FBK Atlas Blansko
40:27
Vyloučen hráč #16 Denis Koutný družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání.
36:57
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #55 Marek Mattes (0:6).
33:09
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #48 David Blaha, asistoval #85 Adam Ištvan (0:5).
30:13
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #16 Denis Koutný (0:4).
30:00
30:00
26:13
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #67 Nicolas Veselý, asistoval #4 Maximilián Buraj (0:3).
24:46
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #99 Jiří Baborovský bez asistence (0:2).
15:00
15:00
14:43
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #67 Nicolas Veselý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a David Lovas.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno Orange: brankář: Matěj Plšek; hráči v poli: Štěpán Zhoř, Matěj Hél, Adam Ištvan, Daniel Mazáč, Jan Baláč
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Štěpán Chabiča; hráči v poli: Vojtěch Nechuta, Simon Zemánek, Filip Navrátil, Richard Jeřábek, Jonáš Franc