2:1
1:3
- : -

Florbal Kladno B U23 - AIK Steel Kladno C 4:6
7. Matyáš Havlík, 21. Matěj Vencl, 22. Filip Molhanec, 31. Matěj Vencl - 3. Jaroslav Chalupný, 4. Jakub Šíma, 23. Jakub Šíma, 26. Jaroslav Chalupný, 29. Jakub Šíma, 34. Jakub Šíma; rozhodčí: Ondřej Jícha - Dominik Hrubý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: David Kuliha -6 - Miroslav Bláha ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:3;
36:00
34:18
Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za sekání.
33:21
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #25 Daniel Hadaš (4:6).
32:40
Timeout Florbal Kladno B U23
30:42
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #25 Štěpán Merta (4:5).
28:18
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:5).
25:20
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #5 Marek Havelka (3:4).
24:00
24:00
22:40
Timeout AIK Steel Kladno C
22:21
21:40
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #6 Vítek Burda (3:2).
20:34
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #70 David Kuliha (2:2).
12:00
12:00
06:52
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #15 Matyáš Havlík, asistoval #16 Filip Molhanec (1:2).
03:33
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma z trestného střílení (0:2).
02:46
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #97 Ondřej Šíma (0:1).
02:01
Vyloučen hráč #6 Vítek Burda družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Dominik Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů AIK Steel Kladno C:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno B U23: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Antonín Merta, Roman Křížek, Jan Lintymer, Filip Molhanec, Štěpán Merta