1:1
0:0
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 2:1
13. Adam Čech, 19. Filip Čech - 22. Dominik Bláha; rozhodčí: Marek Schober - Pavel Stuš; vyloučení: 3 + Denis Kalivoda 4:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Filip Černý 20 - Filip Matys 14; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0;
42:25
Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
41:29
Divácká kulisa je výborná. Podporují oba týmy.
41:13
Bohemka dobře odbránila oslabení a hned se vrhá na srovnání zápasu.
40:48
Tomáš Bolda nezavěsil další loženku.
39:54
Gorily zasypaly Matyse střelami ze všech stran. Ten chytá výborně.
38:46
Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
37:05
Znovu Bohemka na míčku vymýšlí, jak překonat odpor domácích.
36:11
Niki Bolan dobře vystihl přihrávku na střed, ale jeho rána minula šibenici Matyse.
35:40
Dvě šance z brejku pro černý tým. Gorily ale nezakončily dobře. Bohemka znovu na balonku.
33:25
Po delší době Gorily na polovině Bohemians. Šance v přesilovce mohou klokany mrzet. Černý v brance domácích podržel.
32:40
Gorily přežily. Můžou po hodně dlouhé době hrát v pěti.
31:01
První trest pro Denise Kalivodu Bohemka nepotrestala. Následují další těžké 2 minuty pro Gorily.
28:30
Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
26:29
Další přesilovka pro klokany. Tvrdý zákrok Vavríka je potrestán.
26:28
Vyloučen hráč #82 Filip Vavrík družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:15
Fischerova šance, balonek nad brankou. Žádná změna skore.
24:15
Po přesilovce Bohemians mají šanci na skorování v početní převaze i domácí Gorily.
24:14
Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
22:08
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
21:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (2:1).
20:25
Filip Vavrík dobře v průniku střílel na Matyse, ale ten měl další výborný zákrok.
19:06
Další dobrý blok obrany Goril. Tentokrát se zaskvěl Filip Vavrík.
18:28
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #38 Denis Kalivoda (2:0).
16:57
Sledujeme, jak Bohemians očividně přidali na důrazu.
15:25
Filip Černý dobře podržel při chybě domácích v rozehrávce. Bohemka ani nemohla zakončit.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:5
15:00
14:37
Fischer střílel z dálky nad. Bohemka se ještě snaží srovnat skóre, ale všechny tři pokusy teď mimo branku Filipa Černého.
13:24
Filip Čech stejně jako Vavrík sám před brankářem, ale neprotlačil míček za Matyse. Dobrý zákrok gólmana.
12:24
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech, asistoval #12 Nicolas Bolan (1:0).
11:08
Karel Altman v dobré příležitosti netrefil dobře balonek.
08:57
Oba týmy mají šance, ale vždy se najde ještě moment, kdy obránce dobře zasáhne blokem nebo holí.
06:33
Gorily měly náznaky šancí, ale ke střele nevedla žádná z nich. Vždy tu možnost prováhaly.
03:55
Pinčák nedorazil závar před Matysem.
03:25
Janoušek střílel nad z plného běhu. Černý nemusel zasahovat.
00:57
Vyložená šance Vavríka, ale neproměnil, byl sám před gólmanem.
00:15
První řada domácích jde do tlaku, střely na golmana Bohemians nedoletěly, úspěšný blok klokanů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Schober a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Filip Matys; hráči v poli: Antonín Janoušek, Šimon Mazánek, Dominik Bláha, Jakub Ruml, Vojtěch Vosátka