6:0
8:1
- : -

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 17:1
5. Aleš Vlach, 7. Jiří Jankovský, 10. Tadeáš Weber, 17. Jiří Jankovský, 18. Tadeáš Weber, 19. Jan Vondruška, 19. Martin Hrabánek, 22. Martin Hrabánek, 28. Jan Vondruška, 32. Jan Tůma, 33. Marek Šíp, 33. Aleš Vlach, 38. Aleš Vlach, 42. Jan Vondruška, 43. Aleš Vlach, 43. Štěpán Krupica, 44. Jan Vondruška - 35. Vojtěch Grohol; rozhodčí: Marek Schober - Pavel Stuš; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Kremlík 8 - Štěpán Lísa 3, Matěj Somol 8; po třetinách: 3:0, 6:0, 8:1;
45:00
Střely ve 3. části: 12:4
45:00
44:01
Chomutovští nemají nic, soupeř je úplně demoluje.
43:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (17:1).
42:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #33 Jan Vondruška (16:1).
42:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (15:1).
41:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (14:1).
40:55
Ústí ještě kombinuje v přesilovce, ale tentokrát už hrají spíš na krásu.
39:20
Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:02
Sobek v nadějném úniku jen do brankáře Kremlíka, nedal jasnou šanci.
37:03
Šikovný Aleš Vlach přidává další branku. Musíme útočníka Ústí pochválit. Dneska mu to tam padá. Má hattrick.
37:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (13:1).
36:18
Sláva, chomutovský tým si připsal první gól a znovu a znovu zkouší na Ústí něco vymyslet.
34:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #29 Vít Sobek (12:1).
32:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (12:0).
32:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #31 Marek Šíp, asistoval #19 Ondřej Trčka (11:0).
31:38
Už je to o 10. Ústí předvedlo další povedenou kombinaci.
31:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #48 Marek Chroustovský (10:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:2
30:00
29:04
Ústí zatím dominuje na hřišti. Chomutovští nemají vůbec nic.
27:37
27:20
Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
26:41
Chomutovu nepomáhá ani přesilovka.
25:18
Vyloučen hráč #33 Jan Vondruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
24:26
Chomutov zkouší všechno možné, ale recept na Ústí nemají ani hráči ani trenéři.
21:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek bez asistence (8:0).
18:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #48 Marek Chroustovský (7:0).
18:55
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Matěj Somol družstva Florbal Chomutov
18:39
17:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #33 Jan Vondruška (5:0).
16:11
Jankovského střela podle osvědčeného receptu. Z dálky, ale gólman míček vůbec neviděl.
16:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Jiří Jankovský bez asistence (4:0).
15:08
Chomutov to zkouší z dálky, ale střela mimo. Gólman by měl problémy, protože měl zakrytý výhled.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:3
15:00
13:54
Ústí nedokázalo najít recept v přesilovce na aktivní hru Chomutova.
11:32
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Grohol družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
09:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #19 Ondřej Trčka (3:0).
08:30
Ústí zatím zvládá kontrolovat hru.
06:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Jiří Jankovský, asistoval #50 Jan Tůma (2:0).
05:52
Ústí má malinko navrch, Chomutov střely zatím nemá žádnou.
04:24
03:11
Tenhle florbal také baví. Ústí má zatím více ze hry a také první neproměněnou šanci.
00:15
Severočeské derby dostává dobrý náboj. Ústí je v tlaku před brankou Chomutova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Schober a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: David Černý, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach