0:4
2:3
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:8
6. Petr Vincenz, 12. Jakub Ruml, 32. Jakub Ruml, 45. Jakub Ruml - 14. Matěj Bezpalec, 17. Robert Málek, 23. Matyáš Kýr, 25. Jakub Hrnčíř, 27. Robert Málek, 31. Jindřich Lego, 34. Jan Evžen Růžanský, 35. Adam Zán; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: František Stárek 17 - Marek Navrátil 16; po třetinách: 2:1, 0:4, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 8:8
45:00
44:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml bez asistence (4:8).
42:08
Kabourkova rána, ale brankář vytasil další dobrý zákrok. Chodov se úspěšně brání.
41:27
Vosátkova střela jen do brankáře.
40:40
Vyloučen hráč #25 Matěj Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:45
Ruml hledal v brankovišti Bláhu, ale ten míček netrefil.
38:45
Bláhova střela nenašla cestu do sítě.
37:00
Málek neproměnil šanci, před brankářem byl úplně sám.
36:26
Vyloučen hráč #18 Antonín Blažek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky.
34:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Adam Zán, asistoval #25 Matěj Bezpalec (3:8).
33:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Jan Evžen Růžanský, asistoval #33 Jindřich Lego (3:7).
33:42
Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:38
A znovu a opět bez úspěchu. Bláha sám před gólmanem.
32:25
Bláha napálil gólmana do masky. Velká šance klokanů.
32:10
Jakub Ruml snižuje a dává ještě šanci Bohemce s tím zápasem něco udělat. Diváci by to asi uvítali.
31:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #7 Jakub Kabourek (3:6).
30:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Jindřich Lego bez asistence (2:6).
30:18
Málek ze středu minul.
30:05
Bohemka začíná v oslabení, ještě zbývá třicet vteřin trestu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:9
30:00
28:58
Chodovu se nedaří zahrát, co si namalovali s trenéry.
28:30
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:12
Bohemka nemá protijed na tohle uštknutí. Popáté za sebou udeřil Chodov a hodně si zápas zjednodušil.
26:54
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
26:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #44 Lukáš Bulíř (2:5).
25:21
Tvrdá hra v podání Bohemians, ale Ruml potřeboval o trochu více místa.
24:21
Bohemka teď má co dělat s Chodovem. Chodov chodí do otevřené obrany zelenobílých a v zakončení je nekompromisní.
24:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #97 Robert Málek (2:4).
22:58
Klasické nedáš-dostaneš. Zatímco Blažek zvonil na tyč, Kýr se trefil a Chodov otáčí zápas.
22:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Matyáš Kýr bez asistence (2:3).
22:08
Blažek trefil tyč.
19:27
Stárek výborný zákrok nohou proti střele Chodova. Drží!
18:01
Vyloučen hráč #42 Matěj Maršálek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
16:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #89 Matěj Kulhavý (2:2).
16:20
Zazvonila tyčka za gólmanem Bohemky. Chodovu se daří 4 na 4 více roztahovat hru.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:7
15:00
14:59
Vyloučen hráč #7 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
14:59
Vyloučen hráč #14 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
13:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #89 Matěj Kulhavý (2:1).
12:02
Míček se prokutálel už za brankářem Bohemky. Ale mimo branku.
11:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #62 Jakub Nový (2:0).
07:44
Rychlý florbal přerušilo zranění Nového, ale už se zvedá a budeme pokračovat ve hře.
05:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #19 Šimon Mazánek (1:0).
02:58
Blažkova nadějná střela, ale gólman Chodova Navrátil bezchybně.
01:47
Chodov v první velké šanci, z úhlu napálili horní tyčku.
01:01
Pražské derby mezi Bohemkou a Chodovem v plzeňské hale začali lépe zelenobílí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Marek Navrátil; hráči v poli: Adam Zán, Matěj Kulhavý, Filip Šimek, Tomáš Novotný, Matěj Bezpalec
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Jakub Nový, Šimon Mazánek, Jan Michálek, Jakub Ruml, Vojtěch Vosátka