2:1
4:1
- : -

BLACK ANGELS - FBC Česká Lípa 8:2
5. Eliška Koželuhová, 12. Eliška Koželuhová, 25. Eliška Koželuhová, 38. Eliška Koželuhová, 41. Linda Fuchsová, 43. Linda Fuchsová, 52. Denisa Vachulová, 57. Linda Fuchsová - 30. Blažena Menšíková, 48. Alexandra Šípová; rozhodčí: Jan Šubrt - Jakub Krise; vyloučení: 1:6; využití: 3:1; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 19 - Ada Červinků 35; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:1;
Komentář domácích Chaloupecká Markéta (Vedoucí):
Holky měly dobré nasazení, byl to týmový výkon. Poradily si i s dramatičtější fází zápasu. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
Komentář hostů Ševčíková Lenka (Asistent trenéra):
Od dnešního zápasu jsme čekaly jiný výsledek a tak trochu věřily, že se budeme radovat my. Nasazení jsme měly dobré, ale bohužel štěstí při nás nestálo. To je hold život. Děkujeme soupeřkám za to, že s námi odehrály dobré souboje u mantinelu a nehroutily se, jak domeček z karet.
Táke díky rozhodčím a našim skvělým rodičům za podporu a dopravu.

56:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #36 Nikola Štekerová (8:2).
56:00
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:54
Páté vyloučení na straně hostů.
55:41
Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka.
52:22
Domácí využívají druhou přesilovku v utkání.
51:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #31 Agáta Procházková (7:2).
51:21
Promění tým BA čtvrtou přesilovku?
50:52
Celá hala na chvíli strichla.
50:00
Vyloučen hráč #81 Lucie Smrčková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
50:00
Probíhá posledních 10 minut zápasu. Mají hosté sílu průběh a výsledek zápasu zvrátit na svoji stranu?
50:00
Čtvrtá přesilovka domácího týmu.
47:40
Hosté využívají přesilovku a dávají druhý gól.
47:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #40 Alexandra Šípová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (6:2).
46:46
Vyloučen hráč #97 Tereza Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
46:46
Využijí hosté první přesilovku?
43:25
Domácí rychle přidávají šestý gól.
42:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #99 Denisa Výborná (6:1).
42:10
Tutovka týmu BA brankou nekončí.
40:59
40:59
Nebuběhla ani první minuta třetí třetiny a domácí tým zvyšuje na 5:1.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:8
40:00
38:30
Hra se dvě minuty před koncem druhé třteiny přelévá nahoru dolů.
38:01
Golmanka domácího týmu si připisuje bod do kanadského bodování za úžasnou asistenci.
37:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #66 Eliška Svrčková (4:1).
37:00
Hra je nyní plná nepřesností.
37:00
Bouřlivé emoce především na laviččce hostujícího týmu.
35:02
Dvě obrovské šance na obou stranách nekonční golem.
34:33
Promění BA další přesilovku?
32:49
Vyloučen hráč #64 Kateřina Hanzlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:02
Faul hostů na hraně 2 minutového trestu.
31:30
Tým BA se usadil v obranném pásmu hostů. Střela střídá střelu.
30:53
Hra se přitvrdila.
29:50
Hosté využívají chybu ve střídání domácí týmu a snižují skore.
29:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková, asistoval #19 Karolína Zikmundová (3:1).
28:21
Domácí tým hezky kombinuje a úspěšně napadá rozehrávku, soupeř se snaží využívat rychlých protiútoků.
25:30
Po krásné kombinace domácéí hráčka č.95 dává třetí branku v zápase!
24:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #16 Linda Fuchsová (3:0).
24:00
Promění domácí druhou přesilovku?
23:27
Vyloučen hráč #22 Michaela Mazurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:00
Úvodní buly druhé části sice vybojoval odmácí tým, první střelu druhého poločasu však vystřelil hostující tým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:40
Tým hostů jistým zákrokem opět podržela brankářka .
18:30
Dvě "tutové" šance na obou stranách nekončí brankou.
17:31
Několi šancí týmu BA gólem nekončí .
16:03
Domácí tým svoji první přesilovku neproměnil.
14:03
Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
12:00
Domácí zvýšují skore díky důrazu před brankou.
11:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #31 Agáta Procházková (2:0).
10:43
Nepřesný pokus domácí hráčky AG míři vysoko nad.
08:00
Hra plná nepřeností na obou stranách.
04:32
04:32
Hráčky BA využívají svůj důraz před brankou soupeře.
03:25
Úspěčšný zákrok si připsala brankářka hostujícího týmu.
02:56
Tlak BA zatím nepřinesl branku.
02:10
Hráčky BA úspěšně eliminují rozehrávku soupeře.
01:00
Od prvních vteřin utkání tým domácíh kontroluje míček
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Jakub Krise.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Štěpánka Haklová, Daniela Jandačová, Anna Köhlerová, Alexandra Šípová
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Eliška Svrčková; hráči v poli: Agáta Procházková, Denisa Vachulová, Eliška Koželuhová, Anna Žitná, Nicol Fryčová