2:2
1:3
- : -

TROOPERS Black - K1 Florbal Židenice 3:5
16. Dominik Kučera, 18. Dominik Kučera, 33. Adam Zuščák - 26. Tomáš Drobek, 29. Nikolas Kocmánek, 37. Vojtěch Slavík, 38. Filip Novák, 39. Tomáš Fajmon; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -5 - Martin Starý ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:3;
45:00
44:44
Vyloučen hráč #39 Adam Zuščák družstva TROOPERS Black na 2 minuty za špatné střídání.
38:18
Timeout TROOPERS Black
38:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #93 Tomáš Fajmon, asistoval #15 Václav Hnaníček (3:5).
37:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Filip Novák, asistoval #11 Vojtěch Slavík (3:4).
36:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Vojtěch Slavík, asistoval #68 Adam Šimon Kasal (3:3).
32:21
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #85 David Kašpárek (3:2).
32:13
Vyloučen hráč #25 Dominik Kučera družstva TROOPERS Black na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #69 Nikolas Kocmánek, asistoval #95 Petr Svoboda (2:2).
25:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomáš Drobek, asistoval #95 Petr Svoboda (2:1).
17:37
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #70 Martin Zeman (2:0).
16:37
Vyloučen hráč #33 Lukáš Ulbrich družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
15:39
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera bez asistence (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Vojtěch Mičulka, David Kašpárek, Matěj Zahradník, Daniel Tretera, Martin Zeman