1:3
1:6
- : -

F.A.T.R. Dubňany - TROOPERS Black 4:17
2. Vilém Rybnikář, 6. Josef Leskovan, 23. Vilém Rybnikář, 31. Josef Leskovan - 1. Vojtěch Mičulka, 7. Vojtěch Mičulka, 7. Dominik Kučera, 8. Adam Zuščák, 11. David Doleček, 11. David Doleček, 13. Dominik Kučera, 14. David Doleček, 21. Adam Zuščák, 27. Adam Zuščák, 29. Vojtěch Mičulka, 33. Martin Zeman, 34. Adam Zuščák, 37. David Kašpárek, 37. Martin Zeman, 39. Karolína Gabrhelová, 43. Dominik Kučera; rozhodčí: Martin Kozáček - Jan Karafiát; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Matěj Blaha ? - Jiří Šťastný -4; po třetinách: 2:8, 1:3, 1:6;
42:54
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #30 Daniel Tretera (4:17).
38:40
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #67 Karolína Gabrhelová, asistoval #39 Adam Zuščák (4:16).
36:56
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #70 Martin Zeman, asistoval #39 Adam Zuščák (4:15).
36:12
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #85 David Kašpárek, asistoval #25 Dominik Kučera (4:14).
34:17
Vyloučen hráč #7 Jan Janáč družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za bránění ve hře.
33:53
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák bez asistence (4:13).
32:50
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #70 Martin Zeman bez asistence (4:12).
30:18
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #57 Josef Leskovan bez asistence (4:11).
30:00
30:00
28:19
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #39 Adam Zuščák (3:11).
26:56
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák bez asistence (3:10).
22:55
Vyloučen hráč #5 Tomáš Foltýn družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za hra rukou.
22:28
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #28 Vilém Rybnikář, asistoval #55 Prokop Harca (3:9).
20:20
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #25 Dominik Kučera (2:9).
15:00
15:00
13:54
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #2 David Doleček, asistoval #4 Štěpán Souček (2:8).
12:57
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #29 Jiří Šťastný (2:7).
10:23
Vyloučen hráč #23 Adam Zlatník družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za sekání.
10:12
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #2 David Doleček, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (2:6).
10:01
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #2 David Doleček, asistoval #28 Ondřej Kroupa (2:5).
07:12
06:59
06:42
05:05
01:33
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #28 Vilém Rybnikář, asistoval #10 Michael Labuda (1:1).
00:38
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #30 Daniel Tretera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Jan Karafiát.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Vojtěch Mičulka, David Kašpárek, Matěj Zahradník, Daniel Tretera, Martin Zeman