0:1
1:9
- : -

Prague Tigers - TRAPOL Tatran Střešovice 1:14
36. Ondřej Syrový - 5. Adam Karel, 7. Matěj Hejzlar, 10. Tomáš Kamarýt, 15. František Vladimír Žilka, 30. Jakub Šolle, 32. Michal Rada, 36. Jonáš Tuma, 37. Ondřej Panuška, 38. Vojtěch Kucharčík, 39. Jonáš Tuma, 39. Marek Pecka, 42. Vít Kořínek, 43. Adam Karel, 45. Matěj Kučera; rozhodčí: Michal Obertan - Ondřej Otáhal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Hladký 22 - Viktor Dvořák 13; po třetinách: 0:4, 0:1, 1:9;
45:00
Střely ve 3. části: 6:16
45:00
44:59
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #27 Matěj Kučera, asistoval #92 Vít Kořínek (1:14).
42:18
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (1:13).
41:10
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (1:12).
38:41
Timeout Prague Tigers
38:41
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #82 Marek Pecka, asistoval #85 Michal Rada (1:11).
38:32
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #20 Adam Karel (1:10).
38:32
Hosté s další střelou do prázdné točí desítku.
37:56
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #92 Vít Kořínek (1:9).
36:52
Domácí obrana má dnes velké problémy s důrazem v předbrankovém prostoru. Hosté tentokrát mířili po ziskun balonku nad.
36:05
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #29 Ondřej Panuška bez asistence (1:8).
35:31
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma bez asistence (1:7).
35:31
Čestný gól Tigers velmi rychle opětován a opět je to o 6.
35:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #9 Ondřej Syrový, asistoval #91 Slavomír Trepera (1:6).
31:39
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #82 Marek Pecka (0:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:11
30:00
29:39
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #20 Adam Karel (0:5).
29:39
Tatranu stačily na využití přesilovky pouhé 2 vteřiny.
28:20
Tak se nám tu roztrhl pytel s tresty, zatím jde ale hlavně o technické prohřešky.
28:17
Vyloučen hráč #21 Matyáš Kallup družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
27:37
Vyloučen hráč #36 Jakub Klápa družstva TRAPOL Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
26:36
Vyloučen hráč #87 Filip Snížek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
26:36
Výborný backcheck od Šacha, který po střele na druhé straně schytal pořádnou berušku.
22:51
Po kvalitním obranném zákroku Snížka se dostal do osamoceného úniku Syrový, bohužel zakončil do nohy brankáře.
21:54
Zajímavý výběh Linharta končí střelou těsně mimo.
19:17
S občasnými výpady nemá zatím obrana hostí větší problémy.
14:30
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #13 František Vladimír Žilka, asistoval #64 Jonáš Tuma (0:4).
14:30
Gól zdarma po nedůrazu obrany znamená navýšení hostů.
11:09
Syrový nádherně vybídl Kallupa k samostatnému úniku, obrana hostí se ale stihla vrátit a míček odvrátila na roh.

09:59
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #93 Tomáš Kamarýt, asistoval #10 Matěj Hejzlar (0:3).
09:59
První střele Hladký s přehledem odolal, na dorážku do prázdné už ale nestačil a Tatran odskakuje na 0:3.
08:15
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
07:02
A vidíme i vážnější šanci na druhé straně. Gólman však odolává.
06:05
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #36 Jakub Klápa (0:2).
06:05
Chvilka nepozornosti v obraně Tigers znamená druhý gól. Po přihrávce do prázdné branky se nemýlil Hejzlar.
05:20
Tatran  se opět hladově vrhá do útoku, tvrdou střelu zastavuje obětavý Gross.
04:04
Branku družstva TRAPOL Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #10 Matěj Hejzlar (0:1).
04:04
První vážnější šance Tatranu končí střelou na bližší tyč a hosté se ujímají vedení.