0:2
- : -
FBC Přerov

FBC ZŠ Uničov - FBC Přerov 5:4
4. Karel Kamberský, 6. Karel Kamberský, 7. Tomáš Frgál, 20. Karel Kamberský, 21. Dominik Liewehr - 16. Jiří Zavadil, 21. Kristián Buksa, 38. Jakub Čajánek, 43. Vojtěch Řezníček; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: David Fuchs ? - Vojtěch Nezmeškal ?; po třetinách: 3:0, 2:2, 0:2;
45:00
42:29
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #66 Vojtěch Řezníček, asistoval #81 Jakub Čajánek (5:4).
41:47
Timeout FBC Přerov
41:47
Vyloučen hráč #30 Jan Pospíšilík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
37:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #81 Jakub Čajánek, asistoval #72 Jan Coufal (5:3).
30:00
30:00
20:44
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Kristián Buksa, asistoval #71 Jan Hrubča (5:2).
20:12
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Dominik Liewehr, asistoval #38 Martin Bednář (5:1).
19:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #11 Martin Majda (4:1).
18:29
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #81 Jakub Čajánek.
17:36
Vyloučen hráč #15 Kristián Buksa družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:54
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jiří Zavadil, asistoval #81 Jakub Čajánek (3:1).
15:00
15:00
06:40
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #59 Tomáš Frgál, asistoval #38 Martin Bednář (3:0).
05:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský, asistoval #2 Lukáš Vláčil (2:0).
03:20
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #82 Karel Kamberský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: David Fuchs; hráči v poli: Tomáš Frgál, Karel Kamberský, Dominik Liewehr, Lukáš Vláčil, Jan Zajíček