6:0
1:4
- : -

HAGA Pardubice B - FbK Orlicko-Třebovsko B 10:4
4. Filip Dohnal, 6. Jan Mach, 14. David Jelínek, 21. Jan Seiner, 21. Jiří Pulkrábek, 23. Jan Seiner, 25. Daniel Pilný, 28. Daniel Sýkora, 29. Daniel Sýkora, 42. Daniel Pilný - 31. Martin Rybka, 35. Martin Rybka, 44. Ondřej Zölfl, 45. Martin Rybka; rozhodčí: Václav Jiruška - Maximilián Mako; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Patrik Mládek 14 - Marek Koukal 32; po třetinách: 3:0, 6:0, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 16:10
45:00
44:55
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #4 Martin Rybka, asistoval #1 Marek Koukal (10:4).
43:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #81 Ondřej Zölfl, asistoval #73 Daniel Kunst (10:3).
41:07
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #26 Jan Seiner (10:2).
34:55
Vyloučen hráč #95 Matěj Švíř družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání.
34:15
Dobrá teč Pulkrábka.
34:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #4 Martin Rybka, asistoval #12 Vojtěch Vondra (9:2).
33:40
Patrik Mládek předvedl krásné dva zákroky.
30:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #4 Martin Rybka, asistoval #73 Daniel Kunst (9:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:2
30:00
28:17
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #68 Jan Mach (9:0).
27:46
Dobré nahravky s první teď předvedli hráči Hagy a gól do prázdné dává Sýkora.
27:39
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora, asistoval #10 Daniel Pilný (8:0).
24:42
24:42
Haga Pardubice B se nechali inspirovat týmem Haga Ladies a losují si před každou třetinou v kole štěstí svůj post ,na kterém budou hrát, tato taktika se jim zatím osvědčuje.
22:18
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #26 Jan Seiner bez asistence (6:0).
20:49
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #7 Daniel Sýkora (5:0).
20:03
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #26 Jan Seiner, asistoval #10 Daniel Pilný (4:0).
16:05
Vyloučen hráč #73 Daniel Kunst družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:6
15:00
13:50
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #42 David Jelínek, asistoval #7 Daniel Sýkora (3:0).