7:0
11:0
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Šluknovsko Česká Lípa C 22:1
2. Jan Kantor, 3. Zbyněk Hujer, 4. Jan Kantor, 14. Daniel Endrle, 17. Lukáš Jarolímek, 20. Lukáš Jarolímek, 25. Jakub Koller, 26. Zbyněk Hujer, 27. Vojtěch Čivrný, 27. Lukáš Jarolímek, 28. Lukáš Jarolímek, 31. Jan Malinovský, 32. Semih Pehlivan, 33. Karel Hlavatý, 34. Daniel Endrle, 35. Zbyněk Hujer, 36. Zbyněk Hujer, 37. Marek Čeřovský, 37. Lukáš Jarolímek, 38. Jan Šusta, 41. Zbyněk Hujer, 44. Jiří Kočíb - 5. Petr Vondráček; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Josef Kubát; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Maňák -1 - David Kraus -22; po třetinách: 4:1, 7:0, 11:0;
45:00
43:49
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #48 Jiří Kočíb, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (22:1).
40:52
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #66 Zbyněk Hujer, asistoval #7 Lukáš Jarolímek (21:1).
37:36
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #28 Jan Šusta, asistoval #48 Jiří Kočíb (20:1).
36:58
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #41 Jakub Koller (19:1).
36:25
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Marek Čeřovský, asistoval #9 Jan Malinovský (18:1).
35:20
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #66 Zbyněk Hujer, asistoval #47 Vojtěch Čivrný (17:1).
34:39
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil #6 Jan Kantor.
34:06
33:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #15 Daniel Endrle, asistoval #19 Karel Hlavatý (15:1).
32:17
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #6 Jan Kantor (14:1).
31:47
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #61 Semih Pehlivan, asistoval #10 Jan Koravský (13:1).
30:21
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jan Malinovský, asistoval #6 Jan Kantor (12:1).
30:00
30:00
29:34
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
27:02
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #61 Semih Pehlivan (11:1).
26:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (10:1).
26:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #47 Vojtěch Čivrný, asistoval #9 Jan Malinovský (9:1).
25:02
24:14
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #41 Jakub Koller, asistoval #9 Jan Malinovský (7:1).
20:17
Vyloučen hráč #12 Jiří Otáhal družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
19:09
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #66 Zbyněk Hujer (6:1).
16:53
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek, asistoval #15 Daniel Endrle (5:1).
15:00
15:00
14:07
13:20
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #15 Daniel Endrle, asistoval #66 Zbyněk Hujer (4:1).
04:41
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #73 David Ngo (3:1).
03:01
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor bez asistence (3:0).
02:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #66 Zbyněk Hujer bez asistence (2:0).
01:22
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor, asistoval #66 Zbyněk Hujer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa C: brankář: David Kraus;
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Martin Maňák; hráči v poli: Marek Čeřovský, Jiří Kočíb, Karel Hlavatý, Jan Kantor, Jan Malinovský