1:4
0:2
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Aligators Šitbořice 3:7
9. Helena Klazarová, 10. Kateřina Svatoňová, 36. Nikola Brejtrová - 13. Iva Váňová, 31. Tereza Lengálová, 32. Petra Ondráčková, 32. Sabina Mátlová, 39. Jolana Peterková, 46. Petra Ondráčková, 53. Petra Ondráčková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Klára Karlíková 17 - Eva Kulíšková 26; po třetinách: 2:1, 1:4, 0:2;
Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér):
Určitě jsme dnes nebyli horším týmem a výsledek neodpovídá realitě. Ve druhé třetině jsme si nechali utéct náskok díky špatnému přistupování a celkovému polevení. Bohužel jsme si nechali dát góly, které bych nazval v některých případech "šmudly". Ale hraje se na góly a ne na šance, kterých jsme měli hafo. Z naší strany zápas hodnotím pozitivně, jen musíme příště projevit větší tlak do branky po celý průběh utkání. Děkuju našim holkám za pěkný zápas, který nám ukázal, že budeme v prvním kole horkým soupeřem. Děkujeme i supeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér):
První třetina byla z naší strany trochu laksní. Dostali jsme se později do utkání a stálo nás to dvě branky. Trošku jsme změnili styl hry a přineslo to své ovoce. Zbytek utkání, až na pár momentů, už byl v naší režii. Děkuji holkám za klidné zvládnutí koncovky. Soupeři děkuji za utkání a přeji hodně štěstí v posledním kole.
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:59
Sekundu před koncem se neštěstím zranila hráčka s číslem 55, doufáme v brzké uzdravení !!
59:59
Šitbořice si odváží 6 bodů. Děkujeme všem čtenářům.
56:30
Luštincová hledala Hejnovou na středu, ale nahrávka neprošla.
55:25
Hra se přerušuje kvůli zašlápnutému balónku.
52:58
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
52:58
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (3:7).
52:58
Už asi po páté se odráží balónek od Karlíkové a Šitbořice doráží.
50:08
Hra začíná být lehce vyhrocená a zvyšuje se počet faulů.
47:55
Luštincová zabránila protiútoku Šitbořic a Rtyně jde díky tomu do útoku.
45:30
45:30
Po špatné domluvě v obraně domácích, Šitbořice trestají gólem.
45:07
Krásný zákrok Karlíkové.
42:45
Romančáková vybojovala balón na středu a hledá Hejnovou, ale bohužel tam stála soupeřka.
40:01
Luštincová vyhrává bule poslední třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
38:25
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková bez asistence (3:5).
38:25
Hostující hráčka doráží balónek za záda Karlíkové a navyšuje skóre na 3:5.
35:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #18 Lucie Hejnová (3:4).
35:39
Hejnová nahrává na sebíhající Brejtrovou a ta snižuje na 3:4 !!
35:15
Řeháková prošla 3 hráčky, nahrává Svatoňové, ale ta trefuje gólmanku.
33:27
Nebezpečný volný úder před bránou Rtyně končí mimo bránu.
31:41
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #69 Martina Horáková (2:4).
31:41
Po 3 rychlích gólech, ani jeden tým nepolevuje a domácí se snaží vyrovnat.
31:08
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:3).
30:06
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #4 Eliška Hroudná (2:2).
30:06
Po dorážce hostující hráčky, Šitbořice vyrovnávají skóre.
28:27
Rtyně kombinuje na své polovině.
25:27
Karlíková chytá neskutečné střeli Šitboric.
22:40
Řeháková si proběhla celé hřiště, ale její střela končí 2 metry nad bránou.
20:25
Ani po začátku nové třetiny Rtyně nepolevuje a vybojovaném balónku Řehákové, Šrámková střílí na bránu.
17:05
Střela hráčky Peterkové chytá Karlíková.
14:33
Krásná akce Hejnové a Šrámkové končí mimo bránu.
12:40
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (2:1).
12:40
Šitbořice odpovídají gólem z volného úderu před bránou Rtyně a snižují skóre na 2:1.
09:41
Po dvou rychlích gólech Rtyně drží balónek na polovině hostů.
09:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (2:0).
09:39
Brejtrová střílí, balónek se odráží od golmanky a Svatoňová doráží a akce končí balónkem za zády Kulíškové.
08:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (1:0).
05:20
Hráčka s číslem 69 dělá chybu v obraně a Rtyně z toho těží jenom rozehrávku v rohu hostů.
04:30
Rtyňský houmran v podání hráčky Klazarové.
03:30
Šrámková krásně našla Luštincovou, ale ta netrefuje bránu.
01:22
Řeháková si naráží s hejnovou, ale ta trefila hokejku.
00:13
První střela hostujících hráček na bránu domácích.
00:01
Úvodní bule vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Eliška Hroudná, Martina Horáková, Kristýna Kršková, Tereza Lengálová, Gabriela Hamplová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Klára Karlíková; hráči v poli: Lucie Hejnová, Natali Luštincová, Alena Šrámková, Jaroslava Bálintová, Karolína Řeháková