0:0
5:2
- : -

Bulldogs Brno - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:4
7. Adam Vágner, 41. Adam Zukal, 42. Martin Svatoň, 55. Filip Mazáč, 56. Tadeáš Svozil, 60. Petr Vaverčák - 11. Filip Bergman, 16. Jakub Hart, 50. Jakub Hart, 52. Filip Bergman; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Martin Koudelka 17 - Jan Zlatohlávek 24; po třetinách: 1:2, 0:0, 5:2;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnes fanoušci florbalu mohli vidět krásné florbalové utkání, kdy se nejen hra, ale i výsledek přeléval ze strany na stranu. Dnes mě jen mrzí spousta nevyužitých gólových šancí, které nám soupeř poskytl. Chválím tým, že ve třetí třetině zareagoval na coach speak a tím přeřadil na vyšší výkon. Děkuji soupeři za utkání! Mockrát děkuji fanouškům za úžasnou atmosférů, hráčům za velmi dobrý výkon a úžasný morál!
AVÉ BULLS :) !
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes kvalitní vyrovnaný juniorský zápas ve vysokém tempu. Celkově jsem s výkonem spokojený, drželi jsme se herního plánu, který nám dlouhou dobu vycházel. Bohužel nás celý zápas srážela v klíčových momentech špatná rozhodnutí. Tím jsme dávali soupeři velké množství nebezpečných brejků. V závěru utkání rozhodly dvě výborné střely. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
59:40
Vaverčák pohřbil naděje hostů a gólem do prázdné rozhoduje zápas.
59:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #24 Jakub Hanzelka (6:4).
59:00
Poslední minuta a Boleslav drží domácí v tlaku.
57:57
Boleslav v 6.
57:56
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
56:32
Všichni hráči jsou nabuzení a oba týmy chcou vyhrát. Vidíme krásný florbal.
55:08
Zápas rychlích otoček, opravdu neskutečná třetí třetina.
55:07
Timeout Bulldogs Brno
55:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #60 Tadeáš Svozil, asistoval #12 David Zemánek (5:4).
54:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #54 Filip Mazáč, asistoval #84 Adam Zukal (4:4).
54:00
Vaverčák netrefil odkrytou bránu po krásné nahrávce Švábíka.
51:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #55 Štěpán Hendrych (3:4).
49:10
A další otočka, opět během chvíle a teď zase vede Boleslav.
49:09
A máme srovnáno. Krásná kombinace až do prázdné brány, kterou zakončil Jakub Hart.
49:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #14 Kryštof Kostroun (3:3).
47:40
Doufám, že se dnes představí druhá neostřílená puška z dorostenců Mára Pařenica, který dostal nominaci na dnešní zápas, ale zatím do něho nezasáhl.
46:04
Kalousek míří do tyče.
44:40
Už dnes v pořadí třetí co zakopl, tentokrát to byl Svozil a pomalu se sune na lavičku.
43:51
Koudelka teď předvádí jsou kvalitu dvěma monstr saves.
41:07
Neskutečně otočený stav utkání a Boleslav, která vpodstatě celý zápas až na začátek vedla, teď prohrává o gól po minutě třetí třetiny.

41:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #5 Petr Vaverčák (3:2).
40:37
Rychlý gól domácích a je srovnáno. Z voleje se prosadil Zukal.
40:36
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #49 Adam Vágner (2:2).
36:40
Svatoň se pokoušel o takzvaný michigan, ale bohužel mu nevyšel.
35:08
Duben spálil tutovku ze středu.
33:00
I když domácí ještě nadali gól v druhé třetině, tak do ní nastoupil uplně jiný tým, než do té první. Buldoci jsou dravější, rychlejší a opravdu chybí jenom góly i šančí je dosti.
31:13
Buldoci mají neskutečný tlak, ale chybí gól, tlačí ho tam už i očíma a říkají si, ať to tam už spadne.
28:31
Dobrá střela Veselovského ze středu, ale skončila na horní sítce hostí.
26:59
První přesilovka i pro domácí.
26:58
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
24:42
Vágner sám před bránou, ale Zlatohlávek pohotově ramenou vyráží.
22:45
Kalousek teď byl sám před bránou s Vágnerem, ale opět to nevyřešil dobře jako v první třetině, tentokrát poslal špatnou nahrávku.
21:12
Feigl teď zakopl o vlastní nohu a Vaverčák mohl  jít málerm sám na bránu.
18:44
Buldoci mají v dnešní zápase krásně zahrávání standartek z rohu soupeře, ještě to žádný gól nepřineslo, ale věřím, že hosté z toho rádi nejsou.
15:57
Koudelka si nepokryl bližší vingl, ten Hart trefil přesně.
15:56
14:05
Krásná kombinace domácích kdy na jejím konci byla střela Veselovského, která letěla pouze na břevno.
12:41
Duben teď vystihl rozehrávku domácích a proběhl jako vítr, ale gól vstřelil až po písknutí, které signalizovalo přestupek.
10:08
Krásná střela Bergmana na zadní tyč a stav je srovnán.
10:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (1:1).
09:16
A první přesilovou hru uvidíme už v první třetině.
09:15
Vyloučen hráč #29 Radim Švábík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
08:46
Jelínek dnes hraje debut za juniorský tým domácích a rovnou v první lajně.
06:38
První gól jsem neviděl, protože jsem vám psal zápis o ději utkání, ale vím, že ho dal kapitán domácích a byl bez asistence :).
06:37
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner bez asistence (1:0).
03:54
Boleslav je zatím víc na míčku a krásně kombinují u domácích v pásmu.
02:42
První pěkná sřela o kterou se zasloužil Vágner, Zlatohlávek ale pohotvě pokryl.
00:02
Zukal se zasloužil o rekord nerychleji zlomené hokejky, přesně dvě vteřiny mu trvalo než se mu jeho milovaná rozpadla na dva kusy.
00:01
Úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Jan Zlatohlávek; hráči v poli: Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben, Michal Fišera
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Michal Veselovský, Filip Mazáč, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner
00:00
Krásné sobotní odpoledne od nás ze Sportpointu. Vítáme všechny čtenáře na onlinu zápasu 21. kola CE soutěže juniorů. Junioři Bulldogs Brno vyzvou Předvýběr.CZ Florbal MB. Souboj aktuálně třetího a sedmého týmu. Domácí táhne hlavně první lajna. Kdo to nestíhá na halu nemusí smutnit. Dnešní zápas se vysílá i na tvcomu: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Pohlavi-Muzi/Sezona-2022-2023/218483-CE-liga-junioru-Bulldogs-Brno-PredvyberCZ-Florbal-MB.htm?fbclid=IwAR2jefrvT2-hWaJUnQA0WZH0GguWfd6fG8J7S1TPoMheA1BZ62prQr4q570