0:4
2:5
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Torpedo Havířov 4:12
7. Magdaléna Přenosilová, 12. Darina Jandová, 36. Nikol Wawrzinková, 43. Nikol Wawrzinková - 1. Niki Kalábová, 2. Niki Kalábová, 12. Kateřina Macourková, 16. Natali Kalábová, 20. Natali Kalábová, 23. Nela Kopáčková, 25. Kateřina Macourková, 37. Kateřina Macourková, 40. Niki Kalábová, 41. Kateřina Macourková, 43. Kateřina Macourková, 45. Kamila Lewandowska; rozhodčí: Radek Černý - Dominik Malohlava; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Adéla Petrušková ? - Lucie Gmuzdková ?; po třetinách: 2:3, 0:4, 2:5;
45:00
44:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #46 Kamila Lewandowska, asistoval #66 Niki Kalábová (4:12).
44:13
Hráčky týmu Torpedo Havířov nepolevují a pokračují ve vstřelování dalších branek
42:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #6 Dominika Lukešová (4:11).
42:21
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #69 Nikol Wawrzinková bez asistence (4:10).
40:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #66 Niki Kalábová (3:10).
40:39
Vyloučen hráč #63 Adriana Pavelková družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
40:39
Očividně bylo hráčce FBC Letka Adrianě Pavelkové líto vyloučení soupeře, proto ho dorovnala svým zákrokem.
40:16
Vyloučen hráč #23 Natálie Pastorková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
39:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (3:9).
36:50
36:50
Trenér týmu FBC Letka je lehce rozhněván. Začíná se mi tu líbít.
35:22
35:22
Týmu FBC Letka se začíná vyplácet solování přes celé hřiště, přesto že vyjde jen jednou z patnácti případů.
35:22
Nice.
33:18
Víte, že většina vášek neumí chodit, přesto že mají šest nohou? Vždycky jsem měl rád vážky, vypadají jako něco mezi stíhačkama a helikoptérama. Ještě k tomu mají husté křídla.
30:00
30:00
Chtěl jsem napsat něco vtipného, ale nic mě nenapadá
30:00
29:42
Brankářka týmu FBC Letka Adéla Petrušková nádherně vychytala akci 3na2. Hustý.
25:12
Hráčka týmu FBC Letka Nikol Wawrzinková právě viděla svůj život před očima, po tom co během hry málem ze střídačky shodila mantinely domino efektem.
24:15
23:16
Vyloučen hráč #14 Amálie Mikettová družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
22:00
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Nela Kopáčková, asistoval #44 Oliwia Tendyra (2:6).
22:00
Třetí jesle tohoto zápasu bohužel vyústily ve vstřelenou branku. Je to prostě magické číslo.
19:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (2:5).
18:57
Hráčka týmu Torpedo Havířov ladně přeletěla mantinel po kolizi s hráčkou týmu FBC Letka.
15:57
Znovu zdravím anonymního diváka MK. Je to velice skvělý a pohledný člověk, měli byste se s ním určitě někdy lépe poznat.
15:25
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (2:4).
15:07
Je mi zima na nohy, ale jsem moc líný si dojít pro boty.
15:00
15:00
13:32
Vyloučen hráč #24 Anna Tomečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
11:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #8 Darina Jandová bez asistence (2:3).
11:04
11:02
Vyloučen hráč #69 Nikol Wawrzinková družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:02
"NIKOLAAAA" pronesl trenér týmu FBC Letka. Něco mi naznačuje, že s tímto nebyl ůplně spokojen
07:28
Druhé jesle tohoto zápasu.
06:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #16 Magdaléna Přenosilová, asistoval #69 Nikol Wawrzinková (1:2).