2:1
- : -
FBC Liberec

Florbalová akademie MB - FBC Liberec 3:4
22. Michaela Bauerová, 48. Adéla Francová, 50. Sára Kolomazníková - 4. Amálie Mlčochová, 14. Karolína Klubalová, 27. Karolína Klubalová, 49. Karolína Klubalová; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Daniel Grener; vyloučení: 2 + Michaela Bauerová 4:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Klára Šimonová 20 - Julie Marková 16; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:1;
Komentář domácích Hlušička Martin (Trenér):
Chvilku nám dnes trvalo než se holky dostaly do zápasu, ale oproti včerejšku o 100% lepší herní projev. Opět výborný výkon golmanky a velmi dobrá hra ve čtyřech. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí):
Zbytečně jsme se trápili, nehráli jsme co bylo řečeno a pak nás stál zápas spoustu sil. Tečka. Tečka za základní částí a vyhlížíme play off. Za první část sezóny velké díky celému týmu, předváděli jsme dobrou hru a děláme velké pokroky. Pojďme si tu vítěznou vlnu udržet co nejdéle. Pěkný večer.
60:00
Střely ve 3. části: 6:7
60:00
58:38
Timeout FBC Liberec
58:15
Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:07
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #18 Karolína Klubalová.
49:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #7 Sára Kolomazníková, asistoval #6 Adéla Francová (3:4).
48:55
Bauerová v šanci pouze přestřeluje bránu
48:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (2:4).
47:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Adéla Francová, asistoval #45 Michaela Bauerová (2:3).
45:56
Vyloučen hráč #18 Karolína Klubalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
43:47
Šimonová vytahuje krásný zákrok
40:20
Vyloučen hráč #62 Bára Klikarová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
36:05
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Střela hostjících, tertrefila blok
26:02
22:55
Hra se přelévá ze strany na stranu
21:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #99 Kamila Zikmundová (1:2).
13:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #6 Markéta Šorfová (0:2).