10:2
7:2
- : -
Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér):
Výsledek je pro soupeře krutý, ale nám to tam dneska vepředu solidně padalo. Škoda opět několika zbytečných vyloučení a pár nedorazů v obraně. Jinak jsme ale na útočné polovině hráli docela pěkně. Děkujeme soupeři, obětavým pořadatelkám a divákům za podporu. Těšíme se na poslední zápas za týden, kde se rozhodne.
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Kdo byl viděl,kdo nebyl neviděl. Dávat góly po celý zápas a chuť vyhrát u soupeře byla veliká. Našim klukům děkuji za přístup a soupeři gratuluji k vítězství.
60:00
Střely ve 3. části: 22:9
60:00
59:59
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #9 Marek Dzierža (22:5).
59:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #87 Matěj Šaroch, asistoval #16 Jan Švejda (22:4).
58:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #44 Lukáš Chvátal, asistoval #64 Matěj Špaček (21:4).
57:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (20:4).
55:54
Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
51:44
Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
50:43
Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
50:00
Vyloučen hráč #8 Radek Formánek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:08
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (19:4).
47:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #76 Jan Svoboda (19:3).
44:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #37 Jiří Krůšek (18:3).
44:00
43:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #10 Štěpán Hladký (16:3).
40:09
Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 20:10
40:00
38:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #2 Dalibor Nigrin (15:3).
36:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #14 Radovan Vnuk (14:3).
34:15
34:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #14 Radovan Vnuk (12:3).
34:02
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Milan Švajcr družstva FBC Česká Lípa B
33:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (11:3).
29:44
Vyloučen hráč #10 Štěpán Hladký družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
29:39
27:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #16 Jan Švejda (10:2).
26:19
Timeout FBC Česká Lípa B
26:19
25:17
24:15
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #9 Marek Dzierža (7:2).
23:41
Vyloučen hráč #8 Viktor Vondra družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
23:05
21:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #10 Štěpán Hladký, asistoval #3 Vít Neuman (6:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:43
Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
19:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #17 Vojtěch Trčálek, asistoval #13 Marek Šach (5:1).
18:31
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování florbalky.
17:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (4:1).
14:45
14:16
Vyloučen hráč #78 Jiří Moravík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
12:25
08:51
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #9 Marek Dzierža (1:1).
01:08
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Radek Formánek, Pavel Pešír, Jan Zátka, Jakub Knespl, Ladislav Pekárek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Gustav Ondrejčík, Lukáš Chvátal, Jakub Záň, Matěj Špaček