1:1
0:0
- : -

Torpedo Havířov - 1. SFK Havířov 3:4pn
9. Matěj Pezda, 14. Ondřej Urbančík, 22. Ondřej Waliczek - 7. Lukáš Galla, 12. Alex Foltyn, 17. Šimon Jandák, N Šimon Jandák; rozhodčí: Jakub Palowski - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop -3 - Robert Grim ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #10 Šimon Jandák a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #44 Ondřej Urbančík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #7 Alex Foltyn , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #19 Matěj Pezda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #10 Šimon Jandák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #44 Ondřej Urbančík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SFK Havířov hráč #84 Adam Chlebík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #25 Patrik Tichý a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:17
Timeout Torpedo Havířov
44:17
Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
21:01
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Ondřej Waliczek bez asistence (3:3).
18:59
Vyloučen hráč #88 David Tkadlec družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání.
16:15
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #90 Vojtěch Sasin (2:3).
15:00
15:00
14:42
Vyloučen hráč #14 Ondřej Martinček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:43
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (2:2).
11:36
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #10 Šimon Jandák (1:2).
08:26
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda bez asistence (1:1).
06:02
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #6 František Benda (0:1).